Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacjasortuj rosnąco
1 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
2 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
3 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
4 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
5 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
6 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
7 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
8 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
9 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
10 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
11 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji marsz NW 10km
12 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
13 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
14 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
15 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
16 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
17 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
18 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
19 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
20 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
21 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
22 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
23 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
24 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
25 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
26 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
27 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
28 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek bieg 10km
29 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
30 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
31 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
32 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
33 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
34 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
35 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
36 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
37 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
38 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
39 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
40 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
41 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
42 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
43 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
44 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
45 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
46 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
47 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie bieg 10km
48 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
49 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
50 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
51 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
52 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
53 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
54 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
55 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
56 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
57 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
58 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
59 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
60 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km
61 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
62 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
63 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
64 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
65 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
66 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
67 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
68 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
69 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
70 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km
71 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
72 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
73 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
74 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
75 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
76 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
77 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
78 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
79 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
80 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
81 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
82 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
83 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km
84 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
85 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
86 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
87 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
88 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
89 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
90 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
91 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
92 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
93 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
94 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
95 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
96 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
97 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
98 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
99 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
100 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski bieg 10km