Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
2 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
3 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
4 Adam Sroka 1981 Kuźnica Czarnkowska KB Gmina Czarnków bieg 10km
5 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
6 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
7 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
8 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
9 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
10 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
11 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju bieg 10km
12 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
13 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
14 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
15 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
16 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
17 Andrzej Zygmunt 1979 Biała Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
18 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
19 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
20 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
21 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km
22 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
23 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno bieg 10km
24 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
25 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
26 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
27 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
28 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
29 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
30 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
31 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
32 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
33 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
34 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
35 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
36 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km
37 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
38 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
39 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
40 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
41 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
42 Grzegorz Sarbak 1999 Międzychód PRO366/Mistrzowski Trening bieg 10km
43 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
44 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
45 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
46 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
47 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
48 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
49 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
50 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
51 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
52 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
53 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
54 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
55 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
56 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
57 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
58 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
59 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
60 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
61 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
62 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
63 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
64 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła bieg 10km
65 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
66 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
67 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
68 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
69 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
70 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
71 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
72 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
73 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
74 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
75 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
76 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
77 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
78 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA Run bieg 10km
79 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wlkp. bieg 10km
80 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
81 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
82 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km
83 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
84 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
85 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań bieg 10km
86 Maciej Kowal 1979 Drezdenko bieg 10km
87 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
88 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
89 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
90 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 10km
91 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
92 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
93 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
94 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
95 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
96 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
97 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
98 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
99 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka bieg 10km
100 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km