Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
101 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
102 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
103 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
104 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
105 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
106 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
107 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
108 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
109 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
110 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
111 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
112 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
113 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
114 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań bieg 10km
115 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
116 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek bieg 10km
117 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
118 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
119 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
120 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
121 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
122 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
123 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
124 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
125 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju bieg 10km
126 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
127 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
128 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
129 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
130 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
131 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
132 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA Run bieg 10km
133 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 10km
134 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
135 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
136 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10km
137 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
138 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
139 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
140 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
141 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
142 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
143 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
144 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
145 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
146 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
147 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
148 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
149 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
150 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
151 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
152 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
153 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
154 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
155 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
156 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
157 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
158 Marta Berlińska 1998 Poznań bieg 10km
159 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
160 Grzegorz Sarbak 1999 Międzychód PRO366/Mistrzowski Trening bieg 10km
161 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
162 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
163 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km