Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
2 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
3 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
4 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
5 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
6 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
7 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
8 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
9 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
10 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
11 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
12 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
13 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
14 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
15 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
16 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
17 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
18 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
19 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
20 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
21 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła bieg 10km
22 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
23 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
24 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
25 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
26 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
27 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
28 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
29 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
30 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
31 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
32 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
33 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
34 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko bieg 10km
35 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
36 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
37 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
38 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
39 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
40 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
41 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
42 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
43 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
44 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
45 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
46 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
47 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
48 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
49 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
50 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
51 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
52 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
53 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
54 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
55 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
56 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
57 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
58 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
59 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
60 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
61 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
62 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
63 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
64 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
65 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
66 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
67 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
68 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno bieg 10km
69 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
70 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
71 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka bieg 10km
72 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
73 Rafał Jerzy Łotocki 1978 Trzcianka bieg 10km
74 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
75 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
76 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
77 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km
78 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
79 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń UKS Płomień Wieleń bieg 10km
80 Maciej Kowal 1979 Drezdenko bieg 10km
81 Andrzej Zygmunt 1979 Biała Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
82 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
83 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
84 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wlkp. bieg 10km
85 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
86 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
87 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
88 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
89 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie bieg 10km
90 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km
91 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
92 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
93 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
94 Paweł Dymek 1980 Drawski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
95 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
96 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji bieg 10km
97 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji marsz NW 10km
98 Adam Sroka 1981 Kuźnica Czarnkowska KB Gmina Czarnków bieg 10km
99 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
100 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km