Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata Rywalizacja
1 Ryszard Marej 1949 Zduny Grupa 215 marsz NW 10km
2 Józef Bielecki 1978 Radolin Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
3 Andrzej Zygmunt 1979 Biała Hydro Zasapani Trzcianka bieg 10km
4 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Aktywni Mieszkowice bieg 10km
5 Bozena Łuc 1983 Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy gm Szydłowo bieg 10km
6 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe Sołectwo Kwiejce Nowe bieg 10km
7 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek / MBC bieg 10km
8 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły One-Man Team marsz NW 10km
9 Marcin Gulik 1987 Mialy KS victoria mialy bieg 10km
10 Edward Tomczyk 1948 Poznań Zielone Groszki Poznań marsz NW 10km
11 Radek Balcerzak 1986 Rosko Rożańskie tempo bieg 10km
12 Eryk Szerment 1980 Gorzów Mazur.Team. bieg 10km
13 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 10km
14 Magdalena Długa 1984 Zlotow Dogadani bieg 10km
15 Grzegorz WOŹNIAK 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence bieg 10km
16 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie bieg 10km
17 Adam Koczara 1976 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km
18 Kamil Dąbek 1994 Międzychód Biegacze na haju/ 12tri.pl bieg 10km
19 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
20 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski #rEWElacjakrzyża bieg 10km
21 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka bieg 10km
22 Maciej Soloch 1991 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
23 Katarzyna Rybacka 1975 Kłodawa KenijczycyWronki marsz NW 10km
24 Krystian Jach 1984 Wronki KenijczycyWronki bieg 10km
25 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU marsz NW 10km
26 Grzegorz Sarbak 1999 Międzychód PRO366/Mistrzowski Trening bieg 10km
27 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju bieg 10km
28 Jakub Szymankiewicz 1990 Wronki jakubszymankiewicz.pl bieg 10km
29 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji bieg 10km
30 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
31 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 10km
32 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno bieg 10km
33 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
34 MAREK TOWSTOKORY 1976 Złotów Najlepsi Jelenie bieg 10km
35 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
36 Sebastian Gadzikowski 1982 Piła Najlepsi Jelenie bieg 10km
37 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 10km
38 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
39 RYSZARD PILAWSKI 1974 CZARNKÓW KAMA Run Czarnków bieg 10km
40 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
41 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków bieg 10km
42 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
43 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
44 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA Run bieg 10km
45 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10km
46 Radosław Szwajcer 1978 Wieleń UKS Płomień Wieleń bieg 10km
47 Stefan Helwich 1956 Wielen MKS MUSZKIET WIELEN marsz NW 10km
48 Marek Kolebuk 1961 Trzcianka Mg RUNNING TEAM bieg 10km
49 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
50 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
51 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
52 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
53 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
54 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
55 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
56 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
57 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA bieg 10km
58 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
59 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
60 Eugeniusz Koza 1967 Drawski Młyn KB Aktywni Krzyż bieg 10km
61 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez bieg 10km
62 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
63 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
64 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
65 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
66 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
67 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
68 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
69 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
70 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
71 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
72 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
73 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
74 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji bieg 10km
75 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji marsz NW 10km
76 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
77 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
78 Adam Sroka 1981 Kuźnica Czarnkowska KB Gmina Czarnków bieg 10km
79 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
80 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
81 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
82 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
83 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
84 Paweł Dymek 1980 Drawski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
85 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
86 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
87 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
88 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
89 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
90 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
91 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
92 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
93 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
94 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
95 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
96 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
97 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
98 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
99 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
100 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km