Lista startowa - XLV Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata Rywalizacja
1 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek bieg 10km
2 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
3 Dominika Jagielka 1990 Wielen bieg 10km
4 Sebastian Pisowodzki 1976 Wieleń bieg 10km
5 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek bieg 10km
6 Daniel Marek 1974 Garby bieg 10km
7 Karolina Gawrońska 1983 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
8 Patrycja Ratajczak 2002 Wieleń bieg 10km
9 Czesław Polcyn 1976 Jędrzejewo bieg 10km
10 Adam Sobczyński 1987 Międzychód bieg 10km
11 Przemysław Nawrot 1979 Rosko bieg 10km
12 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
13 Jakub Chudzicki 1989 Rosko bieg 10km
14 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
15 Lucyna Nawrot 1981 Rosko bieg 10km
16 Sebastian Nowak 1990 Rosko bieg 10km
17 Jacek Mleczak 1970 Goraj bieg 10km
18 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow bieg 10km
19 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
20 Krzysztof Klimczak 1978 Łokacz Mały bieg 10km
21 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
22 Marlena Stołowska 1978 Wieleń bieg 10km
23 Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 1981 Czarnków bieg 10km
24 Tomasz Dębski 1978 Krzyż wlkp bieg 10km
25 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 10km
26 Adam Dreger 1974 Łowyń bieg 10km
27 Robert Stołowski 1976 Wieleń bieg 10km
28 Mariusz Ciechanowicz 1982 Lubcz Mały bieg 10km
29 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 10km
30 Izabella Grzelak 1974 Wieleń bieg 10km
31 Robert Błoch 1992 Pęckowo bieg 10km
32 Tobiasz Pet 1987 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
33 Sylwia Mazur 1991 Krzyż Wielkopolski bieg 10km
34 Paulina Haupa 1984 Szamotuły bieg 10km
35 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
36 Mirosław Nowakowski 1971 Wieleń bieg 10km
37 Mariusz Szymkowiak 1969 Wronki bieg 10km
38 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 10km
39 Antoni Spychalski 2003 Wieleń bieg 10km
40 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
41 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko bieg 10km
42 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 10km
43 Maciej Kowal 1979 Drezdenko bieg 10km
44 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
45 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km
46 Marta Panuś 1991 Wieleń bieg 10km
47 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
48 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
49 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km
50 Marta Berlińska 1998 Poznań bieg 10km
51 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła bieg 10km
52 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wlkp. bieg 10km
53 Rafał Jerzy Łotocki 1978 Trzcianka bieg 10km
54 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
55 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań bieg 10km
56 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
57 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 10km
58 Paweł Berg 1980 Wieleń Brenderup Team bieg 10km
59 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski Brenderup Team bieg 10km
60 Iwona Berg 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP. bieg 10km
61 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
62 Paweł Golon 1979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
63 Adrian Sajczyk 1995 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km
64 Piotr Banecki 1987 Wieleń Thule Team bieg 10km
65 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
66 Ewa Bylewska 1974 Tr 3:33 TEAM bieg 10km
67 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
68 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię bieg 10km
69 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
70 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
71 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
72 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
73 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
74 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna bieg 10km
75 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team bieg 10km
76 Waldemar Gapski 1970 Krzyż K B Aktywni Krzyż Wlkp bieg 10km
77 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 10km
78 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
79 Witold Mąka 1990 Trzcianka Arcan Team bieg 10km
80 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
81 Karol Helak 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
82 Paweł Dymek 1980 Drawski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
83 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
84 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę bieg 10km
85 Adam Sroka 1981 Kuźnica Czarnkowska KB Gmina Czarnków bieg 10km
86 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 10km
87 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY bieg 10km
88 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski bieg 10km
89 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
90 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
91 Dawid Grzewka 2002 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km
92 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
93 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
94 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
95 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
96 Roman Bździel 1965 piłka Biegacze Józefa Noji bieg 10km
97 Rozalia Gapska 1998 Piła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
98 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
99 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
100 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko Biegacze Józefa Noji bieg 10km