Lista startowa - XLVI Bieg Sylwestrowy - Miały

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Radosław Balcerzak 1986 Rosko balcerzak.it bieg 10km
2 Karol Bandura 1983 Rokietnica Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
3 Janusz Bartela 1957 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km
4 Iwona Batóg 1981 Dębno Iwonka bieg 10km
5 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
6 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
7 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski bieg 10km
8 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Twój Styl Producent Kartonów bieg 10km
9 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
10 Roman Bździel 1965 Piłka # Biegacze Józefa Noji bieg 10km
11 Robert Błoch 1992 Pęckowo KS Victoria Miały bieg 10km
12 Anna Chrzuszcz 1985 Gorzow wielkopo bieg 10km
13 Piotr Cichała 1987 Jasionna Cichałki bieg 10km
14 Joanna Cichała 1989 Jasionna Cichałki bieg 10km
15 Julia Citkowska 2000 Wronki bieg 10km
16 Bartosz Czapliński 1992 Trzcianka bieg 10km
17 Artur Czechowski 1986 Czarnków bieg 10km
18 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
19 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
20 Dawid Derkowski 1999 Wronki bieg 10km
21 Jędrzej Dubkiewicz 1987 Poznań bieg 10km
22 Jadwiga Duda - Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
23 Edyta Dukaczewska 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
24 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
25 Barbara Dworzyńska 1956 Poznań Dworki Team marsz NW 5km
26 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km
27 Urszula Dymek 1980 Pęckowo # Biegacze Józefa Noji bieg 10km
28 Paweł Dymek 1980 Drawsko Klub Biegacza Krzyż WLKP. bieg 10km
29 Dawid Figiel 1988 Ostroróg marsz NW 5km
30 Tomasz Filoda 1977 Lubasz M&M bieg 10km
31 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/ FURIA_TEAM bieg 10km
32 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project bieg 10km
33 Krzysztof Frąckowiak 1988 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków bieg 10km
34 Natalia Frąckowiak 1990 Czarnków KAMA Run Czarnków marsz NW 5km
35 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin marsz NW 5km
36 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
37 Waldemar Gapski 1970 Krzyż Wielkopolski K.B. Aktywni Krzyż Wlkp. bieg 10km
38 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
39 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne Wataha Łączy Nas Bieganie bieg 10km
40 Łukasz Garsztka 1981 Wieleń bieg 10km
41 WOJCIECH GIEDRYS 1971 TRZCIANKA 3:33 TEAM bieg 10km
42 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Czarnków Run bieg 10km
43 Krzysztof Góra 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza marsz NW 5km
44 Filip Górecki 1986 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project bieg 10km
45 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10km
46 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #biegiemwlas bieg 10km
47 Marek Graffinder 1984 Strzelce Krajeńskie bieg 10km
48 Katarzyna Grembowska 1981 Krzyż Wielkopolski Aktywne Morsy Krzyż Wielkopolski marsz NW 5km
49 Jacek Grembowski 1979 Krzyż Wielkopolski Aktywne Morsy Krzyż Wielkopolski marsz NW 5km
50 Agnieszka Grochowska 1978 Pila Lużne Majty bieg 10km
51 Bartosz Grzempowski 1983 Sieraków bieg 10km
52 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL marsz NW 5km
53 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko Nadleśnictwa Smolarz bieg 10km
54 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
55 Bernadeta Hajdysz 1958 Lubasz Nordic walking Lubasz marsz NW 5km
56 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team marsz NW 5km
57 Justyna Hałka 1980 Łobez bieg 10km
58 Karol Helak 1973 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP bieg 10km
59 Małgorzata Helak 1981 Średnica bieg 10km
60 Robert Helak 1973 Średnica bieg 10km
61 Robert Hercka 1973 Miały bieg 10km
62 Maciej Jaworski 1981 Piła Workoutzone bieg 10km
63 Rafał Judkowiak 1979 Pęckowo salon fryzjerski styl bieg 10km
64 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice bieg 10km
65 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
66 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 10km
67 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły marsz NW 5km
68 Kasia Kijas 1975 Wieleń marsz NW 5km
69 Natalia Kin 1986 Czarnków bieg 10km
70 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła # Biegacze Józefa Noji bieg 10km
71 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji bieg 10km
72 Przemysław Klimasek 1981 Poznań bieg 10km
73 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp. Team Kopeć bieg 10km
74 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km
75 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzow Wlkp. Wierzbicki Running Project bieg 10km
76 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. Kowalczyk Running Team bieg 10km
77 Michał Kowalski 1991 Wronki bieg 10km
78 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń bieg 10km
79 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec bieg 10km
80 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec bieg 10km
81 Marcin Kryger 1985 Dopiewiec bieg 10km
82 Marcin Kubiak 1990 Wronki bieg 10km
83 Wioletta Kuczyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Team Baryła 17 WBZ bieg 10km
84 Mirosław Kuczyński 1979 Gorzów Wielkopolski 17 WBZ bieg 10km
85 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km
86 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka marsz NW 5km
87 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 10km
88 Anna Majkut 1988 Piła Workoutzone bieg 10km
89 Irena Majłowska 1953 Gorzów wlkp TEAM Majłowscy bieg 10km
90 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów wlkp TEAM Majłowscy bieg 10km
91 Witold Mąka 1990 Trzcianka 3:33 TEAM bieg 10km
92 Lukasz Marchel 1980 Piła STACHOWSCY bieg 10km
93 Tomasz Marchlewski 1973 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
94 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km
95 Marta Mikołajczyk 1985 Gorzów Wielkopolski BBL Lasy Bogdaniec bieg 10km
96 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków bieg 10km
97 Sławomir Mrowiński 1974 Wronki bieg 10km
98 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać marzenia bieg 10km
99 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia bieg 10km
100 Cezary Najderek 1971 Zalasewo bieg 10km