Lista startowa - Bieg o Koronę Dąbrówki - bieg 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec osiedli LINEA developer Mieszkaniec Gminy Dopiewo Nazwa druzyny
1 Jakub Adamski 1981 Dąbrówka Marmite Biega nie tak Marmite Biega
2 Artur Adamski 1973 Palędzie nie tak
3 Robert Andrzejak 1976 Poznań Drone&More nie nie
4 Kinga Andrzejewska 1986 Palędzie nie tak
5 Arkadiusz Antczak 1980 Dopiewo nie tak
6 Justyna Baczyńska 1984 Dąbrówka tak tak
7 Tomasz Baczyński 1975 Dąbrówka tak tak
8 Joanna Bąkowska 1973 Poznań nie nie
9 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak nie nie
10 Agnieszka Balcerzak 1976 Konarzewo PASZCZAKI 3 nie tak
11 Tomasz Balcerzak 1974 Konarzewo PASZCZAKI 3 nie tak
12 Piotr Barański 1968 Poznań Night Runners / 231 GO nie nie
13 TOMASZ BARCKI 1982 DĄBRÓWKA tak tak
14 Piotr Bartkowiak 1975 Konarzewo Marmite Biega nie tak Marmite Biega
15 Szymon Bartkowiak 1985 Dopiewiec tak tak
16 Tomasz Bartkowiak 1986 Szamotuły nie nie
17 Mateusz Bartkowiak 2000 Konarzewo Albatrosy nie tak
18 Jacek Baumgart 1983 Palędzie nie tak
19 Przemysław Bednarek 1994 Niepruszewo Niepruszewski team nie nie
20 JERZY BIELSKI 1957 POZNAŃ nie nie
21 EWA BILIŃSKA 1976 DĄBRÓWKA ST RUNNERS nie tak
22 Olga Blimel 1986 Dąbrówka Castorama Komorniki tak tak Castorama Komorniki
23 Marcin Blimel 1979 Dąbrówka Castorama Komorniki tak tak Castorama Komorniki
24 Maciej Bochenek 1982 Poznań nie nie
25 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle nie nie
26 Krzysztof Bokun 1983 Dąbrówka tak nie
27 Agnieszka Borda 1982 Poznań Lubię ciastka nie nie
28 Marian Boruch 1964 Opaleica nie nie
29 Piotr Borucki 1976 Swarzędz Marmite Biega nie nie Marmite Biega
30 Józef Brandenburg 1955 Dopiewo SIM DOPIEWO nie tak SIM DOPIEWO
31 Agnieszka Brewińska-Gwizdala 1979 Dąbrówka parkrun Dąbrówka tak tak
32 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ nie nie
33 Norbert Bronisz 1988 Zakrzewo nie tak
34 Edyta Brzezinska-Kaplon 1968 Poznań nie nie
35 Jacek Brzozowicz 1972 Zakrzewo nie tak
36 Wiktor Budniak 1980 Pokrzywnica nie tak
37 Przemysław Budniak 1980 Dąbrówka ENEA Biegamy Zbieramy Pomagamy tak tak
38 Przemysław Błaszak 1961 Dąbrówka BS INVESTO nie tak
39 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża Zawse Zwycięża nie nie
40 Żaneta Chmielewska 1985 Dopiewiec tak tak
41 Marcin Chmielewski 1987 Dopiewiec tak tak
42 Wiesław Chojniak 1973 Poznań nie nie parkrun poznań
43 Kasia Chudzińska 1975 Dąbrówka tak tak
44 Dawid Chyliński 1982 Luboń Gira się kręci nie nie
45 Małgorzata Chyrowska 1974 Kiekrz Kibolski KS nie nie
46 Jerzy Cichocki 1976 Dąbrówka tak tak
47 Daniel Ciesielski 1988 Palędzie nie tak
48 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM nie nie Serikon Team
49 Maciej Ciołkiewicz 1979 Poznań RehaBalance Team nie nie
50 Krzysztof Cwalina 1976 Dąbrówka tak tak
51 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań Rehafiz nie nie
52 Dariusz Cybulski 1981 Poznań Rechafiz nie nie
53 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski STAŚ NIEGA nie nie
54 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie nie
55 Maciej Dąbrowski 1992 Luboń nie nie
56 Jan Dachtera 1999 Skórzewo nie tak
57 Izabela Dachtera-Walędziak 1975 Tarnowo Podgórne nie nie parkrun poznań
58 Magorzata Danek 1977 Poznań nie nie GAZELE TEAM
59 Leszek Darmochwał 1976 Dąbrówka Dzikie Bobry nie tak
60 Radosław Darul 1974 Skórzewo Skórzewo Biega nie tak Skórzewo biega
61 Andrzej Dembina 1962 Rokietnica 1962 nie nie
62 Marcin Dembkowski 1979 Dopiewiec CROSSFIT JOYRIDE tak tak CROSSFIT JOYRIDE Dąbrówka / HUSAR CROSS GYM Buk
63 KRZYSZTOF DIMMICH 1961 PRZEŹMIEROWO DIMTEAM nie nie
64 Anna Dobaczewska 1981 Palędzie nie tak
65 ROBERT DON 1974 PACZKOWO KLASSZPOT/WSZYSTKO O BIEGANIU nie nie
66 Marian Dorna 1962 Dąbrowa 1962 nie nie
67 Maciej Dorożała 1974 Golęczewo Marmite Biega nie nie Marmite Biega
68 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci nie nie
69 Magdalena Dudzińska 1982 Poznań Green Monkey Team nie nie Green Monkey Team
70 Mateusz Duńko 1987 Dopiewiec 2Fat2Run4Fun tak tak 2Fat2Run4Fun
71 Natalia Durowicz 1985 Niepruszewo nie nie
72 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie nie
73 Elżbieta Dziembowska 1966 Skórzewo nie tak
74 Jacek Dziewięcki 1979 Dąbrówka tak tak
75 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka tak tak
76 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne nie nie
77 Artur Erdmann 1970 Dopiewo nie tak
78 Piotr Fabian 1974 Skórzewo nie tak
79 Marcin Fehlau 1978 Plewiska Świat Biegacza Fehlau Run Team nie nie Świat Biegacza Fehlau Run Team
80 Zenon Filipowski 1973 Komorniki SCIM / W TRITEAM nie nie
81 Justyna Folek 1985 Zakrzewo nie tak
82 Marcin Fornalik 1975 Dąbrówka tak tak
83 Beata Fornalik 1976 Dąbrówka tak tak
84 Tadeusz Gaca 1963 Poznań nie nie
85 Piotr Gadomski 1970 Czerwonak nie nie
86 Wojciech Gajda 1987 Poznań Rycerze Ortalionu nie nie Rycerze Ortalionu
87 ANDRZEJ GAJKOWSKI 1973 WIEWIERZ Endorfiny Wasosz nie nie
88 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań nie nie
89 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań nie nie
90 ELŻBIETA GIEDA 1988 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie nie
91 Marta Giedrys 1996 Trzcianka 3:33 TEAM nie nie 3:33 TEAM
92 WOJCIECH GIEDRYS 1971 TRZCIANKA 3:33 TEAM nie nie
93 Dagmara Gierasińska 1997 Pobiedziska nie nie
94 Alan Gierasiński 1995 Fałkowo nie nie
95 Barbara Gierszewska 1954 Poznań nie nie
96 Tomasz Giżyński 1976 Dąbrówka nie tak
97 Joanna Gniady 1982 Dopiewo nie tak ePLECAKI.pl TEAM
98 Marek Gniady 1982 Dopiewo nie tak ePLECAKI.pl TEAM
99 Jakub Goiński 1983 Plewiska nie nie
100 Aneta Golis 1983 Plewiska A&T nie tak