Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Wiktor Ożóg 2015 Barlinek
102 Damian Padjasek 2015 Barlinek
103 Maria Palczarska 2018 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
104 Marcel Palczarski 2016 Gorzów Wlkp Dziekie Dziki Gorzów
105 Milo Paron 2014 Osiedle Poznańskie
106 Inka Paron 2011 Osiedle Poznańskie
107 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
108 Lena Pestrowicz 2012 Gorzów
109 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
110 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
111 Aleksander Pilawski 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
112 Rysiu Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
113 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
114 Imeon Pranica 2017 Gorzów Wielkopolski
115 Leon Pysno 2017 Kłodawa
116 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
117 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
118 Kuba Rękawek 2011 Sosny
119 Pola Rybińska 2015 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 3
120 JAKUB RZECZKOWSKI 2012 GORZÓW WLKP.
121 Antonina Rzepecka 2012 Gorzów Wlkp
122 Adam Salamon 2017 Gorzów
123 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
124 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
125 Alicja Seredyńska 2010 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
126 Bartosz Seredyński 2017 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
127 Stanisław Skałecki 2013 Gorzów Wielkopolski
128 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
129 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
130 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
131 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
132 Urszula Stępień 2018 Gorzów Wielkopolski
133 Malwina Suduł 2012 Gorzów Wielkopolski
134 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
135 Zofia Szczucińska 2010 Sulęcin Zocha Team Running
136 Alicja Szkudlarek 2014 Janczewo
137 Lena Szymanska 2012 Kłodawa
138 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
139 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
140 Ana Timoszyk 2012 Karnin
141 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
142 Maja Trepczyńska 2013 Gorzów Wielkopolski
143 Anna Turczyk 2011 Pełczyce
144 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
145 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
146 Tomasz Wierzbicki 2016 Gorzów Wielkopolski Akademia Wierzbicki Running Project
147 Marianna Wilczewska 2021 Gorzów Wielkopolski
148 Leon Wilczewski 2018 Szczecin
149 Jan Wilczewski 2016 Szczecin
150 Milena Wocal 2013 Gorzów Wielkopolski
151 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
152 Miłosz Wocal 2012 Gorzów Wielkopolski
153 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
154 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
155 Borys Wroniewski 2019 Lipiany
156 Brayan Wroniewski 2012 Lipiany
157 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
158 Fabian Zacharzewski 2016 Gorzów Wlkp.
159 Szymon Zaleski 2017 M. Gorzów Wielkopolski ZALUSIE
160 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team
161 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team
162 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team
163 Zuzia Łazorko 2017 Gorzów Wlkp