Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Natalia Bielęda 2019 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
2 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
3 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
4 Zosia Kaczmarek 2018 Świebodzin
5 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
6 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
7 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
8 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp Kangoo Basket Gorzów Wlkp
9 Zuzia Łazorko 2017 Gorzów Wlkp
10 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
11 Piotr Kozłowski 2017 Gorzów Wielkopolski
12 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
13 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
14 Bartosz Napieralski 2012 Deszczno
15 TYMOTEUSZ CZYPAR 2012 GORZÓW WLKP.
16 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
17 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
18 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
19 Pola Rybińska 2015 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 3
20 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
21 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
22 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
23 Miłosz Wocal 2012 Gorzów Wielkopolski
24 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
25 Maja Graffunder 2013 Strzelce Krajeńskie
26 Fabian Zacharzewski 2016 Gorzów Wlkp.
27 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
28 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
29 Lilianna Frankowska 2014 Gorzów Wlkp.
30 Emilia Frankowska 2011 Gorzów Wlkp.
31 Malwina Suduł 2012 Gorzów Wielkopolski
32 Inka Paron 2011 Osiedle Poznańskie
33 Milo Paron 2014 Osiedle Poznańskie
34 Szymon Zaleski 2017 M. Gorzów Wielkopolski ZALUSIE
35 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
36 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
37 Stanisław Skałecki 2013 Gorzów Wielkopolski
38 Alicja Seredyńska 2010 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
39 Bartosz Seredyński 2017 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
40 Damian Padjasek 2015 Barlinek
41 Igor Grabarek 2016 Gorzów
42 Franek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
43 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
44 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
45 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
46 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
47 Leon Pysno 2017 Kłodawa
48 Julianna Machała 2017 Klodawa
49 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
50 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
51 Zuzanna Bielęda 2017 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Beganie Czwartkowe
52 Sofie Makowska 2013 Barlinek
53 Julia Bagińska 2015 Górzyca
54 Martyna Kwiatkowska 2013 Gorzów Wielkopolski
55 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
56 Maja Malinowska 2010 Santocko
57 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
58 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
59 Kuba Rękawek 2011 Sosny
60 Olaf Maternik 2016 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
61 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
62 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
63 Jakub Bagiński 2011 Górzyca
64 Tymoteusz Hrybacz 2012 Gorzów Wielkopolski
65 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
66 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
67 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
68 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
69 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
70 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
71 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
72 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
73 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
74 Jakub Kaniewski 2014 Santocko Kania Team
75 Tomasz Wierzbicki 2016 Gorzów Wielkopolski Akademia Wierzbicki Running Project
76 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project
77 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
78 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
79 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
80 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
81 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
82 Maja Trepczyńska 2013 Gorzów Wielkopolski
83 Vincent Kamiński 2012 Gorzow Wlkp
84 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
85 Ana Timoszyk 2012 Karnin
86 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
87 Rysiu Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
88 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
89 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
90 Kamila Januszewska 2010 Gorzów Wlkp. MKP Słowianka
91 Maja Kołodziejczyk 2012 Gorzów Wielkopolski
92 Michał Kuszerski 2017 Gorzów Wielkopolski
93 Piotr Kołupajło 2013 Gorzów wlkp.
94 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
95 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
96 Alicja Szkudlarek 2014 Janczewo
97 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
98 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
99 Tosia Masewicz 2017 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
100 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.