Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Maja Kołodziejczyk 2012 Gorzów Wielkopolski
102 Piotr Kozłowski 2017 Gorzów Wielkopolski
103 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
104 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project
105 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
106 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp Kangoo Basket Gorzów Wlkp
107 Zofia Kaźmierczak 2012 Wawrów
108 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
109 Zuzanna Karolik 2017 Gorzów Wielkopolski
110 Jakub Kaniewski 2014 Santocko Kania Team
111 Vincent Kamiński 2012 Gorzow Wlkp
112 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
113 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
114 Zosia Kaczmarek 2018 Świebodzin
115 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
116 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
117 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
118 Zuzia JASIŃSKA 2011 Bogdaniec ALKS AJP Gorzów wlkp
119 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.
120 Kamila Januszewska 2010 Gorzów Wlkp. MKP Słowianka
121 Tymoteusz Hrybacz 2012 Gorzów Wielkopolski
122 Jonatan Haremza 2019 Gorzów Wlkp
123 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
124 Julia Grzybowska 2017 Gorzów Wielkopolski
125 Franciszek Grześkowiak 2018 Gorzów Wlkp
126 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
127 Michał Gruszka 2013 Gorzów Wielkopolski
128 Barbara Gredka 2018 Sulęcin
129 Maja Graffunder 2013 Strzelce Krajeńskie
130 Igor Grabarek 2016 Gorzów
131 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów
132 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
133 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
134 Wojciech Frydel 2017 Gorzów Wielkopolski
135 Wanda Frydel 2019 Gorzów Wielkopolski
136 Lilianna Frankowska 2014 Gorzów Wlkp.
137 Emilia Frankowska 2011 Gorzów Wlkp.
138 Zuzanna Fieńko 2015 Pełczyce
139 Hanna Fieńko 2018 Pełczyce
140 Mateusz Dłubaniewicz 2014 Gorzów Wlkp
141 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
142 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
143 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
144 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
145 Henryk Delijewski 2018 Wawrów Deli Team
146 Hanna Delijewska 2012 Wawrów Deli Team
147 Pola Czyrwony 2011 Osiedle Poznańskie
148 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
149 TYMOTEUSZ CZYPAR 2012 GORZÓW WLKP.
150 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
151 Milan Cipiński 2015 Gorzów wlkp
152 Nadia Cipińska 2010 Gorzów wlkp ALKS AJP Gorzów wlkp
153 Franek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
154 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
155 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
156 Zuzanna Bielęda 2017 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Beganie Czwartkowe
157 Natalia Bielęda 2019 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
158 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
159 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
160 Jakub Bagiński 2011 Górzyca
161 Julia Bagińska 2015 Górzyca
162 Hanna Babij 2015 Gorzów Wlkp.
163 Marcelina Andrzejczak 2018 Gorzów Wielkopolski