Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Zuzia Łazorko 2017 Gorzów Wlkp
2 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team
3 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team
4 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team
5 Szymon Zaleski 2017 M. Gorzów Wielkopolski ZALUSIE
6 Fabian Zacharzewski 2016 Gorzów Wlkp.
7 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
8 Borys Wroniewski 2019 Lipiany
9 Brayan Wroniewski 2012 Lipiany
10 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
11 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
12 Milena Wocal 2013 Gorzów Wielkopolski
13 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
14 Miłosz Wocal 2012 Gorzów Wielkopolski
15 Leon Wilczewski 2018 Szczecin
16 Jan Wilczewski 2016 Szczecin
17 Marianna Wilczewska 2021 Gorzów Wielkopolski
18 Tomasz Wierzbicki 2016 Gorzów Wielkopolski Akademia Wierzbicki Running Project
19 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
20 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
21 Anna Turczyk 2011 Pełczyce
22 Maja Trepczyńska 2013 Gorzów Wielkopolski
23 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
24 Ana Timoszyk 2012 Karnin
25 Lena Szymanska 2012 Kłodawa
26 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
27 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
28 Alicja Szkudlarek 2014 Janczewo
29 Zofia Szczucińska 2010 Sulęcin Zocha Team Running
30 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
31 Malwina Suduł 2012 Gorzów Wielkopolski
32 Urszula Stępień 2018 Gorzów Wielkopolski
33 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
34 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
35 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
36 Stanisław Skałecki 2013 Gorzów Wielkopolski
37 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
38 Bartosz Seredyński 2017 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
39 Alicja Seredyńska 2010 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
40 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
41 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
42 Adam Salamon 2017 Gorzów
43 Antonina Rzepecka 2012 Gorzów Wlkp
44 JAKUB RZECZKOWSKI 2012 GORZÓW WLKP.
45 Pola Rybińska 2015 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 3
46 Kuba Rękawek 2011 Sosny
47 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
48 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
49 Leon Pysno 2017 Kłodawa
50 Imeon Pranica 2017 Gorzów Wielkopolski
51 Rysiu Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
52 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
53 Aleksander Pilawski 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
54 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
55 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
56 Lena Pestrowicz 2012 Gorzów
57 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
58 Milo Paron 2014 Osiedle Poznańskie
59 Inka Paron 2011 Osiedle Poznańskie
60 Marcel Palczarski 2016 Gorzów Wlkp Dziekie Dziki Gorzów
61 Maria Palczarska 2018 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
62 Damian Padjasek 2015 Barlinek
63 Szymon Ożóg 2012 Barlinek LDK Barlinek
64 Wiktor Ożóg 2015 Barlinek
65 Franciszek Ostojski 2016 Gorzów Wielkopolski
66 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
67 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
68 Hanna Nowak 2014 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
69 Bartosz Napieralski 2012 Deszczno
70 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
71 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
72 Lilianna Mueller 2011 Sulęcin
73 Milan Mueller 2013 Sulęcin
74 Wojciech Miszczak 2015 Gorzów Wlkp.
75 Antonina Miszczak 2012 Gorzów Wlkp.
76 Leon Małozięć 2017 Łupowo OLO-MED
77 Mikołaj Stanisław Małachowski 2015 Gorzów Wielkopolski
78 Jagoda Zofia Małachowska 2016 Gorzów Wielkopolski
79 Olaf Maternik 2016 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
80 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
81 Tosia Masewicz 2017 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
82 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
83 Alan Markiewicz 2012 Gorzów Wielkopolski
84 Maja Malinowska 2010 Santocko
85 Mia Makowska 2012 Barlinek
86 Sofie Makowska 2013 Barlinek
87 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
88 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
89 Franciszek Machnicki 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
90 Julianna Machała 2017 Klodawa
91 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
92 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
93 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
94 Martyna Kwiatkowska 2013 Gorzów Wielkopolski
95 Michał Kuszerski 2017 Gorzów Wielkopolski
96 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
97 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
98 Kajetan Kubera 2015 Kłodawa ALKS AJP Gorzów wlkp
99 Noemi Kroplewska 2011 Gorzów Wielkopolski
100 Piotr Kołupajło 2013 Gorzów wlkp.