Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
2 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
3 Mia Makowska 2012 Barlinek
4 Sofie Makowska 2013 Barlinek
5 Szymon Ożóg 2012 Barlinek LDK Barlinek
6 Wiktor Ożóg 2015 Barlinek
7 Damian Padjasek 2015 Barlinek
8 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
9 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
10 Zuzia JASIŃSKA 2011 Bogdaniec ALKS AJP Gorzów wlkp
11 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
12 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
13 Bartosz Napieralski 2012 Deszczno
14 Rysiu Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
15 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
16 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
17 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
18 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
19 Adam Salamon 2017 Gorzów
20 Lena Pestrowicz 2012 Gorzów
21 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
22 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
23 Igor Grabarek 2016 Gorzów
24 Pola Rybińska 2015 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 3
25 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
26 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
27 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
28 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
29 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
30 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
31 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
32 Marianna Wilczewska 2021 Gorzów Wielkopolski
33 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
34 Tosia Masewicz 2017 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
35 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
36 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
37 Franciszek Machnicki 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
38 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
39 Milena Wocal 2013 Gorzów Wielkopolski
40 Aleksander Pilawski 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
41 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
42 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
43 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
44 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
45 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
46 Olaf Maternik 2016 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
47 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
48 Imeon Pranica 2017 Gorzów Wielkopolski
49 Mikołaj Stanisław Małachowski 2015 Gorzów Wielkopolski
50 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
51 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
52 Jagoda Zofia Małachowska 2016 Gorzów Wielkopolski
53 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
54 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
55 Michał Gruszka 2013 Gorzów Wielkopolski
56 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
57 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
58 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
59 Stanisław Skałecki 2013 Gorzów Wielkopolski
60 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
61 Urszula Stępień 2018 Gorzów Wielkopolski
62 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
63 Julia Grzybowska 2017 Gorzów Wielkopolski
64 Piotr Kozłowski 2017 Gorzów Wielkopolski
65 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
66 Tomasz Wierzbicki 2016 Gorzów Wielkopolski Akademia Wierzbicki Running Project
67 Maja Kołodziejczyk 2012 Gorzów Wielkopolski
68 Wojciech Frydel 2017 Gorzów Wielkopolski
69 Maja Trepczyńska 2013 Gorzów Wielkopolski
70 Hanna Nowak 2014 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
71 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
72 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
73 Michał Kuszerski 2017 Gorzów Wielkopolski
74 Wanda Frydel 2019 Gorzów Wielkopolski
75 Miłosz Wocal 2012 Gorzów Wielkopolski
76 Franciszek Ostojski 2016 Gorzów Wielkopolski
77 Tymoteusz Hrybacz 2012 Gorzów Wielkopolski
78 Alan Markiewicz 2012 Gorzów Wielkopolski
79 Marcelina Andrzejczak 2018 Gorzów Wielkopolski
80 Noemi Kroplewska 2011 Gorzów Wielkopolski
81 Malwina Suduł 2012 Gorzów Wielkopolski
82 Zuzanna Karolik 2017 Gorzów Wielkopolski
83 Franek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
84 Martyna Kwiatkowska 2013 Gorzów Wielkopolski
85 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
86 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
87 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
88 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
89 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
90 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
91 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp Kangoo Basket Gorzów Wlkp
92 Franciszek Grześkowiak 2018 Gorzów Wlkp
93 Zuzia Łazorko 2017 Gorzów Wlkp
94 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
95 Vincent Kamiński 2012 Gorzow Wlkp
96 Nadia Cipińska 2010 Gorzów wlkp ALKS AJP Gorzów wlkp
97 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
98 Antonina Rzepecka 2012 Gorzów Wlkp
99 Jonatan Haremza 2019 Gorzów Wlkp
100 Marcel Palczarski 2016 Gorzów Wlkp Dziekie Dziki Gorzów