Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Salamon 2017 Gorzów
2 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
3 Alan Markiewicz 2012 Gorzów Wielkopolski
4 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
5 Aleksander Pilawski 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
6 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
7 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
8 Alicja Seredyńska 2010 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
9 Alicja Szkudlarek 2014 Janczewo
10 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
11 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
12 Ana Timoszyk 2012 Karnin
13 Anna Turczyk 2011 Pełczyce
14 Antonina Miszczak 2012 Gorzów Wlkp.
15 Antonina Rzepecka 2012 Gorzów Wlkp
16 Barbara Gredka 2018 Sulęcin
17 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
18 Bartosz Seredyński 2017 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
19 Bartosz Napieralski 2012 Deszczno
20 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
21 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
22 Borys Wroniewski 2019 Lipiany
23 Brayan Wroniewski 2012 Lipiany
24 Damian Padjasek 2015 Barlinek
25 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
26 Emilia Frankowska 2011 Gorzów Wlkp.
27 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team
28 Fabian Zacharzewski 2016 Gorzów Wlkp.
29 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
30 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
31 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
32 Franciszek Machnicki 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
33 Franciszek Grześkowiak 2018 Gorzów Wlkp
34 Franciszek Ostojski 2016 Gorzów Wielkopolski
35 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
36 Franek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
37 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
38 Hanna Fieńko 2018 Pełczyce
39 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
40 Hanna Delijewska 2012 Wawrów Deli Team
41 Hanna Babij 2015 Gorzów Wlkp.
42 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
43 Hanna Nowak 2014 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
44 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
45 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
46 Henryk Delijewski 2018 Wawrów Deli Team
47 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
48 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team
49 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.
50 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
51 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
52 Igor Grabarek 2016 Gorzów
53 Imeon Pranica 2017 Gorzów Wielkopolski
54 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
55 Inka Paron 2011 Osiedle Poznańskie
56 Jagoda Zofia Małachowska 2016 Gorzów Wielkopolski
57 JAKUB RZECZKOWSKI 2012 GORZÓW WLKP.
58 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
59 Jakub Kaniewski 2014 Santocko Kania Team
60 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
61 Jakub Bagiński 2011 Górzyca
62 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
63 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
64 Jan Wilczewski 2016 Szczecin
65 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
66 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
67 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
68 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
69 Jonatan Haremza 2019 Gorzów Wlkp
70 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
71 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
72 Julia Grzybowska 2017 Gorzów Wielkopolski
73 Julia Bagińska 2015 Górzyca
74 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
75 Julianna Machała 2017 Klodawa
76 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
77 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
78 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
79 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
80 Kajetan Kubera 2015 Kłodawa ALKS AJP Gorzów wlkp
81 Kamila Januszewska 2010 Gorzów Wlkp. MKP Słowianka
82 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
83 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
84 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
85 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project
86 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
87 Kuba Rękawek 2011 Sosny
88 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
89 Lena Szymanska 2012 Kłodawa
90 Lena Pestrowicz 2012 Gorzów
91 Leon Pysno 2017 Kłodawa
92 Leon Wilczewski 2018 Szczecin
93 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
94 Leon Małozięć 2017 Łupowo OLO-MED
95 Lilianna Mueller 2011 Sulęcin
96 Lilianna Frankowska 2014 Gorzów Wlkp.
97 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
98 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
99 Maja Malinowska 2010 Santocko
100 Maja Woźniak 2018 Drezdenko