Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Zuzanna Fieńko 2015 Pełczyce
102 Milan Cipiński 2015 Gorzów wlkp
103 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
104 Olaf Maternik 2016 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
105 Franciszek Ostojski 2016 Gorzów Wielkopolski
106 Igor Grabarek 2016 Gorzów
107 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
108 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp Kangoo Basket Gorzów Wlkp
109 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
110 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
111 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
112 Tomasz Wierzbicki 2016 Gorzów Wielkopolski Akademia Wierzbicki Running Project
113 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team
114 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
115 Marcel Palczarski 2016 Gorzów Wlkp Dziekie Dziki Gorzów
116 Jagoda Zofia Małachowska 2016 Gorzów Wielkopolski
117 Fabian Zacharzewski 2016 Gorzów Wlkp.
118 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project
119 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
120 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
121 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
122 Jan Wilczewski 2016 Szczecin
123 Adam Salamon 2017 Gorzów
124 Rysiu Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
125 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
126 Zuzanna Bielęda 2017 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Beganie Czwartkowe
127 Piotr Kozłowski 2017 Gorzów Wielkopolski
128 Bartosz Seredyński 2017 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
129 Julia Grzybowska 2017 Gorzów Wielkopolski
130 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
131 Zuzanna Karolik 2017 Gorzów Wielkopolski
132 Imeon Pranica 2017 Gorzów Wielkopolski
133 Michał Kuszerski 2017 Gorzów Wielkopolski
134 Zuzia Łazorko 2017 Gorzów Wlkp
135 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
136 Szymon Zaleski 2017 M. Gorzów Wielkopolski ZALUSIE
137 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
138 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
139 Leon Małozięć 2017 Łupowo OLO-MED
140 Julianna Machała 2017 Klodawa
141 Wojciech Frydel 2017 Gorzów Wielkopolski
142 Tosia Masewicz 2017 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
143 Leon Pysno 2017 Kłodawa
144 Marcelina Andrzejczak 2018 Gorzów Wielkopolski
145 Franciszek Grześkowiak 2018 Gorzów Wlkp
146 Hanna Fieńko 2018 Pełczyce
147 Barbara Gredka 2018 Sulęcin
148 Zosia Kaczmarek 2018 Świebodzin
149 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
150 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
151 Urszula Stępień 2018 Gorzów Wielkopolski
152 Maria Palczarska 2018 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
153 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
154 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
155 Henryk Delijewski 2018 Wawrów Deli Team
156 Leon Wilczewski 2018 Szczecin
157 Natalia Bielęda 2019 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
158 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
159 Borys Wroniewski 2019 Lipiany
160 Jonatan Haremza 2019 Gorzów Wlkp
161 Wanda Frydel 2019 Gorzów Wielkopolski
162 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
163 Marianna Wilczewska 2021 Gorzów Wielkopolski