Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
2 Maja Malinowska 2010 Santocko
3 Nadia Cipińska 2010 Gorzów wlkp ALKS AJP Gorzów wlkp
4 Alicja Seredyńska 2010 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
5 Kamila Januszewska 2010 Gorzów Wlkp. MKP Słowianka
6 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
7 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
8 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
9 Zofia Szczucińska 2010 Sulęcin Zocha Team Running
10 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
11 Zuzia JASIŃSKA 2011 Bogdaniec ALKS AJP Gorzów wlkp
12 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
13 Emilia Frankowska 2011 Gorzów Wlkp.
14 Kuba Rękawek 2011 Sosny
15 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
16 Anna Turczyk 2011 Pełczyce
17 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
18 Noemi Kroplewska 2011 Gorzów Wielkopolski
19 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
20 Pola Czyrwony 2011 Osiedle Poznańskie
21 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
22 Franek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
23 Lilianna Mueller 2011 Sulęcin
24 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
25 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
26 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
27 Inka Paron 2011 Osiedle Poznańskie
28 Jakub Bagiński 2011 Górzyca
29 JAKUB RZECZKOWSKI 2012 GORZÓW WLKP.
30 Lena Szymanska 2012 Kłodawa
31 Maja Kołodziejczyk 2012 Gorzów Wielkopolski
32 Miłosz Wocal 2012 Gorzów Wielkopolski
33 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
34 Lena Pestrowicz 2012 Gorzów
35 Antonina Miszczak 2012 Gorzów Wlkp.
36 Tymoteusz Hrybacz 2012 Gorzów Wielkopolski
37 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
38 Antonina Rzepecka 2012 Gorzów Wlkp
39 Mia Makowska 2012 Barlinek
40 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
41 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
42 Zofia Kaźmierczak 2012 Wawrów
43 Ana Timoszyk 2012 Karnin
44 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
45 Alan Markiewicz 2012 Gorzów Wielkopolski
46 Malwina Suduł 2012 Gorzów Wielkopolski
47 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
48 TYMOTEUSZ CZYPAR 2012 GORZÓW WLKP.
49 Szymon Ożóg 2012 Barlinek LDK Barlinek
50 Bartosz Napieralski 2012 Deszczno
51 Brayan Wroniewski 2012 Lipiany
52 Hanna Delijewska 2012 Wawrów Deli Team
53 Vincent Kamiński 2012 Gorzow Wlkp
54 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
55 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team
56 Maja Graffunder 2013 Strzelce Krajeńskie
57 Piotr Kołupajło 2013 Gorzów wlkp.
58 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
59 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
60 Sofie Makowska 2013 Barlinek
61 Milan Mueller 2013 Sulęcin
62 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
63 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
64 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
65 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
66 Michał Gruszka 2013 Gorzów Wielkopolski
67 Martyna Kwiatkowska 2013 Gorzów Wielkopolski
68 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
69 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów
70 Stanisław Skałecki 2013 Gorzów Wielkopolski
71 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
72 Maja Trepczyńska 2013 Gorzów Wielkopolski
73 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.
74 Milena Wocal 2013 Gorzów Wielkopolski
75 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
76 Milo Paron 2014 Osiedle Poznańskie
77 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
78 Lilianna Frankowska 2014 Gorzów Wlkp.
79 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
80 Mateusz Dłubaniewicz 2014 Gorzów Wlkp
81 Hanna Nowak 2014 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
82 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
83 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team
84 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
85 Aleksander Pilawski 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
86 Jakub Kaniewski 2014 Santocko Kania Team
87 Alicja Szkudlarek 2014 Janczewo
88 Franciszek Machnicki 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
89 Wojciech Miszczak 2015 Gorzów Wlkp.
90 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
91 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
92 Hanna Babij 2015 Gorzów Wlkp.
93 Damian Padjasek 2015 Barlinek
94 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
95 Wiktor Ożóg 2015 Barlinek
96 Kajetan Kubera 2015 Kłodawa ALKS AJP Gorzów wlkp
97 Mikołaj Stanisław Małachowski 2015 Gorzów Wielkopolski
98 Julia Bagińska 2015 Górzyca
99 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
100 Pola Rybińska 2015 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 3