Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team
2 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team
3 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team
4 Zofia Szczucińska 2010 Sulęcin Zocha Team Running
5 Henryk Delijewski 2018 Wawrów Deli Team
6 Hanna Delijewska 2012 Wawrów Deli Team
7 Marcel Palczarski 2016 Gorzów Wlkp Dziekie Dziki Gorzów
8 Szymon Zaleski 2017 M. Gorzów Wielkopolski ZALUSIE
9 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
10 Pola Rybińska 2015 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 3
11 Grzegorz Skrodzki 2010 Baczyna BaczynaBulls
12 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
13 Tosia Masewicz 2017 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
14 Jan Turek 2013 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
15 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
16 Wiktoria Saniuk 2012 Gorzów Wielkopolski Sp nr 13
17 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project
18 Tomasz Wierzbicki 2016 Gorzów Wielkopolski Akademia Wierzbicki Running Project
19 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
20 Olaf Maternik 2016 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
21 Aleksandra Skrodzka 2012 Baczyna Baczyna Bulls
22 Kamila Januszewska 2010 Gorzów Wlkp. MKP Słowianka
23 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
24 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp Kangoo Basket Gorzów Wlkp
25 Zuzia JASIŃSKA 2011 Bogdaniec ALKS AJP Gorzów wlkp
26 Nadia Cipińska 2010 Gorzów wlkp ALKS AJP Gorzów wlkp
27 Kajetan Kubera 2015 Kłodawa ALKS AJP Gorzów wlkp
28 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów
29 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
30 Alicja Seredyńska 2010 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
31 Hanna Nowak 2014 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
32 Franciszek Machnicki 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
33 Aleksander Pilawski 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
34 Szymon Ożóg 2012 Barlinek LDK Barlinek
35 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
36 Bartosz Seredyński 2017 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
37 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
38 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
39 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
40 Jakub Kaniewski 2014 Santocko Kania Team
41 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
42 Zuzanna Bielęda 2017 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Beganie Czwartkowe
43 Maria Palczarska 2018 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
44 Leon Małozięć 2017 Łupowo OLO-MED
45 Natalia Bielęda 2019 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
46 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
47 Rysiu Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
48 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
49 Jan Poszadel 2017 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
50 Pola Czyrwony 2011 Osiedle Poznańskie
51 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
52 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
53 Milo Paron 2014 Osiedle Poznańskie
54 Zuzanna Fieńko 2015 Pełczyce
55 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
56 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
57 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
58 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
59 Maja Malinowska 2010 Santocko
60 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
61 Lena Szymanska 2012 Kłodawa
62 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
63 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
64 Hanna Fieńko 2018 Pełczyce
65 Marianna Wilczewska 2021 Gorzów Wielkopolski
66 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
67 Mia Makowska 2012 Barlinek
68 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
69 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
70 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
71 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
72 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
73 Adam Salamon 2017 Gorzów
74 JAKUB RZECZKOWSKI 2012 GORZÓW WLKP.
75 Sofie Makowska 2013 Barlinek
76 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
77 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
78 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.
79 Zosia Kaczmarek 2018 Świebodzin
80 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
81 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
82 Kuba Rękawek 2011 Sosny
83 TYMOTEUSZ CZYPAR 2012 GORZÓW WLKP.
84 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
85 Leon Pysno 2017 Kłodawa
86 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
87 Milena Wocal 2013 Gorzów Wielkopolski
88 Leon Wilczewski 2018 Szczecin
89 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
90 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
91 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
92 Julianna Machała 2017 Klodawa
93 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
94 Jan Wilczewski 2016 Szczecin
95 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
96 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
97 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
98 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
99 Mikołaj Stanisław Małachowski 2015 Gorzów Wielkopolski
100 Borys Wroniewski 2019 Lipiany