Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Pola Czyrwony 2011 Osiedle Poznańskie
2 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
3 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
4 Milo Paron 2014 Osiedle Poznańskie
5 Zuzanna Fieńko 2015 Pełczyce
6 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
7 Lena Perska 2012 Gorzów Wielkopolski
8 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
9 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
10 Maja Malinowska 2010 Santocko
11 Bartosz Sułkowski 2013 Gorzów Wlkp.
12 Lena Szymanska 2012 Kłodawa
13 Julia Szymanska 2012 Gorzow Wlkp
14 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
15 Hanna Fieńko 2018 Pełczyce
16 Marianna Wilczewska 2021 Gorzów Wielkopolski
17 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
18 Mia Makowska 2012 Barlinek
19 Hanna Traczyk 2014 Gorzów Wielkopolski
20 Aleksander Woźniak 2015 Drezdenko
21 Oliwier Szymańska 2017 Gorzów Wlkp
22 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
23 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
24 Adam Salamon 2017 Gorzów
25 JAKUB RZECZKOWSKI 2012 GORZÓW WLKP.
26 Sofie Makowska 2013 Barlinek
27 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
28 Maja Woźniak 2018 Drezdenko
29 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.
30 Zosia Kaczmarek 2018 Świebodzin
31 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
32 Blazej Stempien 2011 Strzelce kraj
33 Kuba Rękawek 2011 Sosny
34 TYMOTEUSZ CZYPAR 2012 GORZÓW WLKP.
35 Michał Pierzyński 2011 Gorzów Wielkopolski
36 Leon Pysno 2017 Kłodawa
37 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
38 Milena Wocal 2013 Gorzów Wielkopolski
39 Leon Wilczewski 2018 Szczecin
40 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
41 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
42 Jakub Pierzyński 2016 Gorzów Wielkopolski
43 Julianna Machała 2017 Klodawa
44 Kaja Ewa Rabenda 2011 Gorzów Wielkopolski
45 Jan Wilczewski 2016 Szczecin
46 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
47 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
48 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
49 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
50 Mikołaj Stanisław Małachowski 2015 Gorzów Wielkopolski
51 Borys Wroniewski 2019 Lipiany
52 Imeon Pranica 2017 Gorzów Wielkopolski
53 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
54 Jagoda Zofia Małachowska 2016 Gorzów Wielkopolski
55 Brayan Wroniewski 2012 Lipiany
56 Lena Pestrowicz 2012 Gorzów
57 Bianka Zacharzewska 2013 Gorzów Wielkopolski
58 Zuzia Łazorko 2017 Gorzów Wlkp
59 Michał Gruszka 2013 Gorzów Wielkopolski
60 Franciszek Grześkowiak 2018 Gorzów Wlkp
61 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
62 Stanisław Skałecki 2013 Gorzów Wielkopolski
63 Wiktor Ożóg 2015 Barlinek
64 Anna Turczyk 2011 Pełczyce
65 Hanna Babij 2015 Gorzów Wlkp.
66 Maja Kołodziejczyk 2012 Gorzów Wielkopolski
67 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
68 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
69 Piotr Kozłowski 2017 Gorzów Wielkopolski
70 Ignacy Skałecki 2016 Gorzów Wielkopolski
71 Zofia Kaźmierczak 2012 Wawrów
72 Urszula Stępień 2018 Gorzów Wielkopolski
73 Julia Grzybowska 2017 Gorzów Wielkopolski
74 Lilianna Mueller 2011 Sulęcin
75 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
76 Michał Kuszerski 2017 Gorzów Wielkopolski
77 Maja Trepczyńska 2013 Gorzów Wielkopolski
78 Hanna Wocal 2010 Gorzów Wielkopolski
79 Maja Graffunder 2013 Strzelce Krajeńskie
80 Wojciech Miszczak 2015 Gorzów Wlkp.
81 Wojciech Frydel 2017 Gorzów Wielkopolski
82 Milan Mueller 2013 Sulęcin
83 Tymoteusz Hrybacz 2012 Gorzów Wielkopolski
84 Piotr Kołupajło 2013 Gorzów wlkp.
85 Vincent Kamiński 2012 Gorzow Wlkp
86 Miłosz Wocal 2012 Gorzów Wielkopolski
87 Fabian Zacharzewski 2016 Gorzów Wlkp.
88 Lilianna Frankowska 2014 Gorzów Wlkp.
89 Antonina Miszczak 2012 Gorzów Wlkp.
90 Wanda Frydel 2019 Gorzów Wielkopolski
91 Franciszek Ostojski 2016 Gorzów Wielkopolski
92 Jakub Bagiński 2011 Górzyca
93 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
94 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
95 Damian Padjasek 2015 Barlinek
96 Emilia Frankowska 2011 Gorzów Wlkp.
97 Antonina Rzepecka 2012 Gorzów Wlkp
98 Barbara Gredka 2018 Sulęcin
99 Alan Markiewicz 2012 Gorzów Wielkopolski
100 Marcelina Andrzejczak 2018 Gorzów Wielkopolski