Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - rywalizacja dzieci - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Marcelina Andrzejczak 2018 Gorzów Wielkopolski
2 Hanna Babij 2015 Gorzów Wlkp.
3 Julia Bagińska 2015 Górzyca
4 Jakub Bagiński 2011 Górzyca
5 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
6 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
7 Zuzanna Bielęda 2017 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Beganie Czwartkowe
8 Natalia Bielęda 2019 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
9 Kazimierz Boboryk 2014 Gorzów
10 Jakub Bosiacki 2012 Gorzow wlkp
11 Franek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
12 Nadia Cipińska 2010 Gorzów wlkp ALKS AJP Gorzów wlkp
13 Milan Cipiński 2015 Gorzów wlkp
14 TYMOTEUSZ CZYPAR 2012 GORZÓW WLKP.
15 KONRAD CZYPAR 2016 GORZÓW WLKP.
16 Pola Czyrwony 2011 Osiedle Poznańskie
17 Emilia Czyrwony 2013 Osiedle Poznańskie
18 Hanna Delijewska 2012 Wawrów Deli Team
19 Henryk Delijewski 2018 Wawrów Deli Team
20 KRYSPIN DYCHOWSKI 2011 GORZÓW WIELKOPOLSKI
21 Rozalia Dzikowicka 2011 Gorzów Wlkp
22 Hieronim Dzikowicki 2013 Gorzów Wlkp.
23 Jeremiasz Dzikowicki 2016 Gorzów Wlkp
24 Mateusz Dłubaniewicz 2014 Gorzów Wlkp
25 Zuzanna Fieńko 2015 Pełczyce
26 Hanna Fieńko 2018 Pełczyce
27 Lilianna Frankowska 2014 Gorzów Wlkp.
28 Emilia Frankowska 2011 Gorzów Wlkp.
29 Wojciech Frydel 2017 Gorzów Wielkopolski
30 Wanda Frydel 2019 Gorzów Wielkopolski
31 Zuzanna Galina 2011 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
32 Amelia Glowaczewska 2018 Gorzow wlkp
33 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów
34 Igor Grabarek 2016 Gorzów
35 Maja Graffunder 2013 Strzelce Krajeńskie
36 Barbara Gredka 2018 Sulęcin
37 Michał Gruszka 2013 Gorzów Wielkopolski
38 Zofia Grzegolec 2017 Gorzów Wielkopolski
39 Franciszek Grześkowiak 2018 Gorzów Wlkp
40 Julia Grzybowska 2017 Gorzów Wielkopolski
41 Filip Hanczarek 2014 Gorzów Wielkopolski SP 13 Gorzów Wielkopolski
42 Jonatan Haremza 2019 Gorzów Wlkp
43 Tymoteusz Hrybacz 2012 Gorzów Wielkopolski
44 Ida Januszewska 2013 Gorzów Wlkp.
45 Kamila Januszewska 2010 Gorzów Wlkp. MKP Słowianka
46 Zuzia JASIŃSKA 2011 Bogdaniec ALKS AJP Gorzów wlkp
47 Jan Jaworski 2017 Gorzów Wielkopolski Syberian Husky Team
48 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
49 Justyna Jóźwiak 2014 Gorzów Wielkopolski
50 Zosia Kaczmarek 2018 Świebodzin
51 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
52 Vincent Kamiński 2012 Gorzow Wlkp
53 Julian Kamiński 2016 Gorzow Wlkp
54 Jakub Kaniewski 2014 Santocko Kania Team
55 Franciszek Karolik 2015 Gorzów Wielkopolski
56 Zuzanna Karolik 2017 Gorzów Wielkopolski
57 Zofia Kaźmierczak 2012 Wawrów
58 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp
59 Stasiu Kończak 2016 Gorzów Wlkp Kangoo Basket Gorzów Wlkp
60 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp. Akademia Wierzbicki Running Project
61 Hanna Kozłowska 2013 Gorzów Wielkopolski
62 Piotr Kozłowski 2017 Gorzów Wielkopolski
63 Maja Kołodziejczyk 2012 Gorzów Wielkopolski
64 Piotr Kołupajło 2013 Gorzów wlkp.
65 Noemi Kroplewska 2011 Gorzów Wielkopolski
66 Kajetan Kubera 2015 Kłodawa ALKS AJP Gorzów wlkp
67 Jan Kuls 2021 Gorzów Wielkopolski
68 Amelia Kuraszkiewicz 2018 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
69 Michał Kuszerski 2017 Gorzów Wielkopolski
70 Maja Kwiatkowska 2018 Gorzów Wielkopolski
71 Martyna Kwiatkowska 2013 Gorzów Wielkopolski
72 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
73 Julianna Machała 2017 Klodawa
74 Jędrzej Machała 2019 Klodawa
75 Franciszek Machnicki 2014 Gorzów Wielkopolski KP Progres
76 Zuzanna Majłowska 2012 Gorzów Wielkopolski
77 Maciej Majłowski 2013 Gorzów Wielkopolski
78 Mia Makowska 2012 Barlinek
79 Sofie Makowska 2013 Barlinek
80 Maja Malinowska 2010 Santocko
81 Alan Markiewicz 2012 Gorzów Wielkopolski
82 Ignacy Markowski 2017 Gorzów Wielkopolski
83 Franek Masewicz 2010 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
84 Tosia Masewicz 2017 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
85 Olaf Maternik 2016 Gorzów Wielkopolski Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
86 Jagoda Zofia Małachowska 2016 Gorzów Wielkopolski
87 Mikołaj Stanisław Małachowski 2015 Gorzów Wielkopolski
88 Leon Małozięć 2017 Łupowo OLO-MED
89 Wojciech Miszczak 2015 Gorzów Wlkp.
90 Antonina Miszczak 2012 Gorzów Wlkp.
91 Lilianna Mueller 2011 Sulęcin
92 Milan Mueller 2013 Sulęcin
93 Leon Nadolski 2013 Chwalęcice Szkoła Postawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego
94 Helenka Napieralska 2016 Deszczno
95 Bartosz Napieralski 2012 Deszczno
96 Hanna Nowak 2014 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
97 Alicja Odej 2016 Gorzów Wielkopolski
98 Julia Olejniczak 2011 Gorzów OLO MED
99 Franciszek Ostojski 2016 Gorzów Wielkopolski
100 Szymon Ożóg 2012 Barlinek LDK Barlinek