Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
301 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
302 Tomasz Trojanowski 1990 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
303 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
304 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
305 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
306 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
307 ROBERT KOPERSKI 1990 GORZÓW WIELKOPOLSKI
308 Paweł Pierzyński 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
309 Paweł Noga 1990 Cychry Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
310 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
311 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
312 Sandra Drochomirecka 1991 Gorzów Wielkopolski
313 Sandra Trojanowska 1991 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
314 Dawid Kuraszkiewicz 1991 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
315 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
316 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
317 Arkadiusz Nikodem 1991 Ściechów Fenix Ściechów
318 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
319 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
320 Karolina Lasota 1992 Justynów
321 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
322 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
323 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
324 Damian Nowacki 1992 Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki
325 Angelika Pawlos 1992 Gorzów Wielkopolski
326 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
327 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
328 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
329 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
330 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
331 Sylwia Starak 1993 66-400
332 Jarosław Jasiński 1994 Bogdaniec
333 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie
334 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
335 Patryk Baran 1994 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
336 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
337 Aleksandra Domańska 1995 Przytoczna
338 Roksana Pupel 1995 Gorzow wlkp
339 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
340 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
341 Piotrek Sosnowski 1996 Skwierzyna
342 Przemysław Misa 1996 Gorzów Wielkopolski #szwagry
343 Alicja Kosińska 1996 Gorzów wielkopolski
344 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
345 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
346 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
347 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
348 Dagmara Traczyk 1999 Janczewo
349 Jakub Markowski 2000 Santocko
350 Martyna Zielińska 2001 Gorzów Wlkp
351 Jacek Schewe 2001 Gorzów Wlkp
352 Dawid Dzięcioł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
353 Zuzanna Kmet 2003 Pełczyce
354 Bartłomiej Kupczyński 2003 Moczkowo
355 Jakub Kusiński 2005 Stare Polichno Polichno Team
356 Szymon Konysz 2005 Kostrzyn nad Odrą
357 Szymon Głowaczewski 2006 Gorzów Wielkopolski
358 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
359 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
360 Antonina Kończak 2006 Gorzów Wlkp AZS AJP GORZÓW WLKP.
361 Jan Synak 2006 Szczecin
362 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
363 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
364 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
365 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBL BARLINEK
366 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
367 Bartosz Górski 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
368 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
369 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
370 Bianka Wojdan 2009 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
371 Michał Staszak 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
372 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
373 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
374 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
375 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów OLO-MED
376 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
377 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
378 Paweł Kaniewski 2009 Santocko Kania Team