Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
301 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
302 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK
303 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBL BARLINEK
304 Dawid Dzięcioł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
305 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
306 Agnieszka Bilas 1973 Barlinek BBL BARLINEK
307 Sabina Stachnik 1975 Barlinek BBL BARLINEK
308 Jarek Suduł 1972 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project
309 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
310 Antonina Kończak 2006 Gorzów Wlkp AZS AJP GORZÓW WLKP.
311 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
312 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
313 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
314 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
315 Ewa Rydzaj 1975 Różanki parkrun Gorzów Wielkopolski
316 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
317 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
318 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
319 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
320 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
321 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Biegająca Strzelecka Czarownica
322 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
323 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
324 Dawid Kuraszkiewicz 1991 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
325 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
326 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
327 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
328 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
329 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
330 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
331 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wielkopolski Start Gorzów Wlkp.
332 Bartosz Górski 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
333 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
334 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
335 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski
336 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
337 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
338 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
339 Lucyna Poznańska 1974 Kołczyn Postomia Kołczyn/ Team Kopeć
340 Wojciech Szymanski 1980 Kłodawa Lech Piasecki Mistrzowskie Rowery
341 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
342 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
343 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
344 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
345 Sławomir Balcerzak 1975 Ośno lubuskie Morsy
346 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
347 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
348 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
349 Mariusz Stankiewicz 1972 Gorzów Wlkp. Żywcem Zabiegani
350 Jakub Gocal 1983 Sulęcin Kopeć Team
351 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa
352 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
353 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
354 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
355 Mirosław Strawa 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
356 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
357 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
358 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
359 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
360 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
361 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
362 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
363 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
364 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
365 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
366 Jakub Piątkowski 1985 Kostrzyn nad Odrą TS Celuloza
367 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
368 Damian Nowacki 1992 Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki
369 Tomasz Manikowski 1966 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
370 Grzegorz Miłota 1963 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
371 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin Zocha Team Running
372 Przemysław Misa 1996 Gorzów Wielkopolski #szwagry
373 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team
374 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
375 Daniel Kubat 1974 Barlinek Logis Wind
376 CEZARY WALKOWSKI 1976 MIĘDZYRZECZ KMB Międzyrzecz
377 Arkadiusz Nikodem 1991 Ściechów Fenix Ściechów
378 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem