Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
302 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
303 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj
304 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
305 Mariusz Stolarz 1973 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
306 Mirosław Strawa 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
307 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
308 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
309 Jarek Suduł 1972 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project
310 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
311 Robert Surowiec 1971 Gorzów Gorzowski Bieganie Czwartkowe
312 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
313 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
314 Jan Synak 2006 Szczecin
315 Ewa Synak 1977 Szczecin
316 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
317 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
318 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
319 Richard Szymański 1977 Wronki
320 Wojciech Szymanski 1980 Kłodawa Lech Piasecki Mistrzowskie Rowery
321 Rafał Szymański 1977 Gorzów Wlkp
322 Katarzyna Tarnowska 1976 Kłodawa
323 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
324 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
325 Dagmara Traczyk 1999 Janczewo
326 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
327 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
328 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
329 Sandra Trojanowska 1991 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
330 Tomasz Trojanowski 1990 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
331 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
332 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
333 Piotr Turek 1979 Gorzów Wlkp
334 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
335 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
336 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
337 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
338 Jarek Uchański 1976 Gorzów Wielkopolski
339 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
340 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
341 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
342 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
343 CEZARY WALKOWSKI 1976 MIĘDZYRZECZ KMB Międzyrzecz
344 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wlkp.
345 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
346 ANNA WĘGRZYNOWSKA 1978 Barlinek HRmax Barlinek
347 Karol Wesołowski 1980 Santocko BBL Gorzów
348 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
349 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
350 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
351 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
352 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
353 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna
354 Bianka Wojdan 2009 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
355 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
356 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
357 Julita Woźnicka-Strus 1971 Kamien Wielki
358 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni Rulez
359 Jacek Żaba 1966 Gorzow Wlko
360 Leszek Zabagło 1966 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp
361 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
362 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski
363 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
364 Zbigniew Zawiślak 1963 Gorzów Wlkp
365 Dorota Zbrzyzna 1968 Drezdenko
366 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
367 Jadwiga Zielińska 1972 Gorzów Wlkp
368 Martyna Zielińska 2001 Gorzów Wlkp
369 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
370 Jarosław ŻminkowskI 1969 Gorzów Wielkopolski Zawarcie
371 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
372 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
373 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team
374 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
375 Grzegorz Łazorko 1982 Gorzów Wlkp
376 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
377 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
378 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski