Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Robert Sikora 1962 Moczkowo
102 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
103 Jacek Schewe 2001 Gorzów Wlkp
104 Monika Schewe 1978 Gorzów Wlkp
105 Agata Samulska 1968 Gorzow BBL Gorzów
106 Pawel Salamon 1981 Gorzow KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
107 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce Krajeńskie
108 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
109 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
110 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
111 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
112 Anna Rzeczyńska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski
113 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
114 Ewa Rydzaj 1975 Różanki parkrun Gorzów Wielkopolski
115 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
116 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
117 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
118 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
119 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
120 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
121 Roksana Pupel 1995 Gorzow wlkp
122 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
123 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
124 Lucyna Poznańska 1974 Kołczyn Postomia Kołczyn/ Team Kopeć
125 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
126 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
127 Paweł Popławski 1975 Dębno
128 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
129 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
130 TOMASZ PIWOWARCZYK 1988 GORZÓW WLKP.
131 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie
132 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
133 Joanna Pietrzakowska 1989 Gorzów Wielkopolski
134 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
135 Paweł Pierzyński 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
136 Jakub Piątkowski 1985 Kostrzyn nad Odrą TS Celuloza
137 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
138 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
139 Alfred Piątek 1958 Janczewo
140 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
141 Angelika Pawlos 1992 Gorzów Wielkopolski
142 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
143 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
144 Henryk Pawlak 1962 Strzelce Kraj BBL Gorzów
145 Paweł Paszkiewicz 1973 Gorzów Wlkp.
146 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
147 Kajetan Paron 1983 Osiedle Poznańskie
148 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
149 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
150 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK
151 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBL BARLINEK
152 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
153 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
154 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów OLO-MED
155 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
156 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wielkopolski
157 Dariusz Odej 1989 Gorzów Wielkopolski
158 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
159 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
160 Damian Nowacki 1992 Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki
161 Paweł Noga 1990 Cychry Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
162 Arkadiusz Nikodem 1991 Ściechów Fenix Ściechów
163 Renata Naumowicz 1974 Gorzów Wlkp
164 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
165 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
166 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
167 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
168 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
169 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
170 Anna Mueller 1980 Sulęcin
171 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
172 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
173 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa
174 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
175 Grzegorz Miłota 1963 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
176 Andrzej Miszczak 1984 Gorzów Wlkp.
177 Dagmara Miszczak 1985 Gorzów Wlkp.
178 Przemysław Misa 1996 Gorzów Wielkopolski #szwagry
179 Zbigniew Misa 1973 Gorzow Wlkp.
180 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
181 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
182 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
183 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
184 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
185 Jakub Markowski 2000 Santocko
186 Arkadiusz Markiewicz 1979 Gorzów Wielkopolski
187 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
188 Tomasz Manikowski 1966 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
189 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
190 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
191 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
192 Bartłomiej Mądry 1978 Gorzów Wielkopolski Biegacze do Żabki
193 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
194 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
195 Karolina Lasota 1992 Justynów
196 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
197 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp.
198 Edwin Kuszczyk 1973 Międzyrzecz Team Kopeć
199 Elżbieta Kusion 1971 Gorzów Wielkopolski
200 Jakub Kusiński 2005 Stare Polichno Polichno Team