Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
102 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
103 Grażyna Chmielewska 1960 Różanki
104 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
105 Grzegorz Łazorko 1982 Gorzów Wlkp
106 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
107 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
108 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
109 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
110 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
111 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
112 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
113 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
114 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
115 Grzegorz Miłota 1963 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
116 Henryk Pawlak 1962 Strzelce Kraj BBL Gorzów
117 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
118 Ilona Dunowska 1973 Gorzów Wielkopolski
119 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
120 Ireneusz Buliczak 1955 Sieraków Sieraków
121 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
122 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wielkopolski
123 Izabela Ciułek 1972 Gorzów Wielkopolski
124 Jacek Schewe 2001 Gorzów Wlkp
125 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie
126 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
127 Jacek Kubasik 1985 Stare Polichno
128 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin Zocha Team Running
129 Jacek Żaba 1966 Gorzow Wlko
130 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
131 Jadwiga Zielińska 1972 Gorzów Wlkp
132 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
133 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
134 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBL BARLINEK
135 Jakub Piątkowski 1985 Kostrzyn nad Odrą TS Celuloza
136 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
137 Jakub Kusiński 2005 Stare Polichno Polichno Team
138 Jakub Gocal 1983 Sulęcin Kopeć Team
139 Jakub Markowski 2000 Santocko
140 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
141 Jan Bojko 1986 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
142 Jan Synak 2006 Szczecin
143 Jarek Suduł 1972 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project
144 Jarek Uchański 1976 Gorzów Wielkopolski
145 Jarek Bracik 1978 Gorzów Wielkopolski
146 Jaroslaw Dubis 1966 Gorzów wlkp
147 Jarosław Jasiński 1994 Bogdaniec
148 Jarosław Gardy 1969 Gorzów Wielkopolski
149 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp. Team Kopeć
150 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
151 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
152 Jarosław ŻminkowskI 1969 Gorzów Wielkopolski Zawarcie
153 Joanna Pietrzakowska 1989 Gorzów Wielkopolski
154 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp.
155 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
156 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
157 Jola Adamska 1987 GORZOW
158 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
159 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
160 Julita Woźnicka-Strus 1971 Kamien Wielki
161 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
162 Kajetan Paron 1983 Osiedle Poznańskie
163 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
164 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
165 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
166 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
167 Karol Wesołowski 1980 Santocko BBL Gorzów
168 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
169 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
170 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
171 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
172 Karolina Lasota 1992 Justynów
173 Karolina Sondej 1986 Poznań
174 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
175 Kasia Konysz 1979 Kostrzyn nad Odrą
176 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
177 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
178 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
179 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
180 Katarzyna Tarnowska 1976 Kłodawa
181 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
182 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
183 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
184 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
185 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
186 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
187 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
188 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
189 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
190 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
191 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
192 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
193 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
194 Leszek Zabagło 1966 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp
195 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
196 Lucyna Poznańska 1974 Kołczyn Postomia Kołczyn/ Team Kopeć
197 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
198 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
199 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
200 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj