Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
102 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
103 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
104 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
105 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
106 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
107 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
108 Monika Kolej 1976 Gorzow Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
109 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
110 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
111 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
112 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
113 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
114 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
115 Rafał Szymański 1977 Gorzów Wlkp
116 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
117 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
118 Richard Szymański 1977 Wronki
119 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek BBL BARLINEK
120 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
121 Dawid Kaszkowiak 1977 Skwierzyna
122 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
123 Ewa Synak 1977 Szczecin
124 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
125 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
126 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
127 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
128 Anna Hopfer-Wola 1977 Gorzów Wlkp.
129 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
130 Arkadiusz Kozak 1978 Gorzów Wlkp
131 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
132 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
133 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp.
134 ANNA WĘGRZYNOWSKA 1978 Barlinek HRmax Barlinek
135 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
136 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
137 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
138 Piotr Sitek 1978 Gorzów Wlkp.
139 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
140 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
141 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
142 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
143 Barbara Kasperska 1978 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
144 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
145 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
146 Monika Schewe 1978 Gorzów Wlkp
147 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
148 Bartłomiej Mądry 1978 Gorzów Wielkopolski Biegacze do Żabki
149 Jarek Bracik 1978 Gorzów Wielkopolski
150 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
151 Arkadiusz Markiewicz 1979 Gorzów Wielkopolski
152 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
153 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
154 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
155 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
156 Kasia Konysz 1979 Kostrzyn nad Odrą
157 Tomasz Figura 1979 Gorzów Wlkp. Olomed
158 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
159 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
160 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
161 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
162 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
163 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
164 PRZEMYSŁAW DYCHOWSKI 1979 GORZÓW WLKP.
165 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
166 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
167 Anna Krzywak 1979 Gorzów Wlkp.
168 Agnieszka Stando 1979 Gorzów Wlkp.
169 Piotr Turek 1979 Gorzów Wlkp
170 Paweł Frankowski 1980 Gorzów Wlkp. MTB Team Gorzów
171 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
172 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
173 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
174 Wojciech Szymanski 1980 Kłodawa Lech Piasecki Mistrzowskie Rowery
175 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski
176 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
177 Anna Mueller 1980 Sulęcin
178 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
179 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
180 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
181 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
182 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
183 Karol Wesołowski 1980 Santocko BBL Gorzów
184 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
185 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
186 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
187 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
188 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
189 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
190 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
191 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
192 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wlkp
193 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
194 Marta Sobczyk 1981 Gorzów Wlkp.
195 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
196 Pawel Salamon 1981 Gorzow KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
197 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
198 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
199 Wojciech Babij 1982 Gorzów Wlkp.
200 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski