Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Kasia Konysz 1979 Kostrzyn nad Odrą
102 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
103 Aleksandra Gredka 1988 Sulęcin
104 Dariusz Jankowski 1973 Gorzów Wlkp.
105 TOMASZ PIWOWARCZYK 1988 GORZÓW WLKP.
106 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
107 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
108 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
109 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
110 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
111 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
112 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
113 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
114 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
115 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
116 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
117 Zbigniew Zawiślak 1963 Gorzów Wlkp
118 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
119 Robert Sikora 1962 Moczkowo
120 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
121 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
122 Agnieszka Stando 1979 Gorzów Wlkp.
123 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
124 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
125 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
126 Jan Synak 2006 Szczecin
127 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
128 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
129 Katarzyna Tarnowska 1976 Kłodawa
130 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
131 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
132 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
133 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
134 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
135 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
136 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
137 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
138 Anna Hopfer-Wola 1977 Gorzów Wlkp.
139 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
140 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
141 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
142 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
143 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
144 Ewa Synak 1977 Szczecin
145 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
146 Elżbieta Kusion 1971 Gorzów Wielkopolski
147 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZÓW WLKP
148 PRZEMYSŁAW DYCHOWSKI 1979 GORZÓW WLKP.
149 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
150 Jacek Żaba 1966 Gorzow Wlko
151 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
152 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
153 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
154 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
155 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
156 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
157 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
158 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
159 Karolina Lasota 1992 Justynów
160 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
161 Dawid Kaszkowiak 1977 Skwierzyna
162 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
163 Aleksandra Domańska 1995 Przytoczna
164 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
165 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
166 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
167 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
168 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
169 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
170 Karolina Sondej 1986 Poznań
171 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
172 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
173 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
174 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
175 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
176 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
177 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
178 Roman Grzemski 1968 Berlin
179 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
180 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
181 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
182 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
183 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
184 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
185 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
186 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
187 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
188 Arkadiusz Kozak 1978 Gorzów Wlkp
189 Paweł Popławski 1975 Dębno
190 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
191 Bartłomiej Kupczyński 2003 Moczkowo
192 Jakub Markowski 2000 Santocko
193 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
194 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
195 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
196 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
197 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
198 Rafał Szymański 1977 Gorzów Wlkp
199 Paweł Paszkiewicz 1973 Gorzów Wlkp.
200 Jadwiga Zielińska 1972 Gorzów Wlkp