Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
102 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
103 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
104 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
105 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
106 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
107 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
108 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
109 Dariusz Jankowski 1973 Gorzów Wlkp.
110 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
111 Jarosław Jasiński 1994 Bogdaniec
112 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
113 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
114 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
115 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
116 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wlkp
117 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
118 Dorota Jurkiewicz 1983 Strzelce Krajeńskie
119 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
120 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin
121 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin
122 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
123 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
124 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
125 Paweł Kaniewski 2009 Santocko Kania Team
126 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
127 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
128 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
129 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
130 Barbara Kasperska 1978 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
131 Dawid Kaszkowiak 1977 Skwierzyna
132 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
133 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski
134 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
135 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
136 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
137 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
138 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
139 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
140 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
141 Zuzanna Kmet 2003 Pełczyce
142 Monika Kolej 1976 Gorzow Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
143 Antonina Kończak 2006 Gorzów Wlkp AZS AJP GORZÓW WLKP.
144 Arkadiusz Kończak 1975 Gorzów Wlkp
145 Szymon Konysz 2005 Kostrzyn nad Odrą
146 Kasia Konysz 1979 Kostrzyn nad Odrą
147 ROBERT KOPERSKI 1990 GORZÓW WIELKOPOLSKI
148 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
149 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
150 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp. Team Kopeć
151 Alicja Kosińska 1996 Gorzów wielkopolski
152 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
153 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
154 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
155 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
156 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
157 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
158 Arkadiusz Kozak 1978 Gorzów Wlkp
159 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
160 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
161 Tomasz Kołosowski 1974 OŚNO LUBUSKIE
162 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
163 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
164 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
165 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
166 Anna Krzywak 1979 Gorzów Wlkp.
167 Jacek Kubasik 1985 Stare Polichno
168 Daniel Kubat 1974 Barlinek Logis Wind
169 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
170 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
171 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
172 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
173 Bartłomiej Kupczyński 2003 Moczkowo
174 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
175 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp.
176 Dawid Kuraszkiewicz 1991 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
177 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
178 Alicja Kusińska 1975 Stare Polichno Polichno Team
179 Jakub Kusiński 2005 Stare Polichno Polichno Team
180 Elżbieta Kusion 1971 Gorzów Wielkopolski
181 Edwin Kuszczyk 1973 Międzyrzecz Team Kopeć
182 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp.
183 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
184 Karolina Lasota 1992 Justynów
185 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
186 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
187 Bartłomiej Mądry 1978 Gorzów Wielkopolski Biegacze do Żabki
188 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
189 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
190 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
191 Tomasz Manikowski 1966 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
192 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
193 Arkadiusz Markiewicz 1979 Gorzów Wielkopolski
194 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
195 Jakub Markowski 2000 Santocko
196 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
197 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
198 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
199 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
200 Przemysław Misa 1996 Gorzów Wielkopolski #szwagry