Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
101 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
102 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
103 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
104 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
105 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
106 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
107 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce Krajeńskie
108 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
109 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
110 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
111 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
112 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
113 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
114 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
115 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
116 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
117 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
118 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
119 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
120 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
121 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
122 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
123 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
124 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
125 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
126 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
127 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
128 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
129 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
130 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
131 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
132 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
133 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
134 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
135 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
136 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
137 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
138 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
139 Paweł Pierzyński 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
140 Jakub Markowski 2000 Santocko
141 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
142 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
143 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
144 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
145 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
146 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
147 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
148 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
149 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wlkp.
150 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
151 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
152 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
153 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
154 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
155 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
156 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
157 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
158 Sylwia Starak 1993 66-400
159 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
160 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
161 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
162 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
163 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
164 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
165 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
166 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
167 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
168 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
169 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
170 Jaroslaw Dubis 1966 Gorzów wlkp
171 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
172 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
173 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
174 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
175 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
176 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
177 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
178 Jarosław ŻminkowskI 1969 Gorzów Wielkopolski Zawarcie
179 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
180 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
181 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
182 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
183 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
184 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
185 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
186 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
187 Tomasz Trojanowski 1990 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
188 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
189 Robert Surowiec 1971 Gorzów Gorzowski Bieganie Czwartkowe
190 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
191 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
192 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
193 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
194 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
195 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
196 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
197 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
198 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
199 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
200 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.