Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
102 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
103 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
104 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
105 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski
106 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
107 Tomasz Cichosz 1968 Gorzów Wielkopolski
108 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
109 Jarek Suduł 1972 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project
110 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
111 Jarosław Gardy 1969 Gorzów Wielkopolski
112 Arkadiusz Markiewicz 1979 Gorzów Wielkopolski
113 Dariusz Odej 1989 Gorzów Wielkopolski
114 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
115 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
116 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
117 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
118 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
119 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
120 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
121 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
122 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
123 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
124 Jarek Uchański 1976 Gorzów Wielkopolski
125 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
126 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
127 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
128 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
129 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
130 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
131 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
132 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
133 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wielkopolski Start Gorzów Wlkp.
134 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
135 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
136 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
137 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
138 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
139 Bartosz Górski 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
140 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
141 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
142 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
143 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
144 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
145 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
146 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
147 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
148 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
149 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
150 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
151 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
152 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
153 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
154 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
155 Przemysław Misa 1996 Gorzów Wielkopolski #szwagry
156 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
157 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
158 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
159 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
160 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
161 Elżbieta Kusion 1971 Gorzów Wielkopolski
162 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
163 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
164 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
165 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
166 Bianka Wojdan 2009 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
167 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
168 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
169 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
170 Dawid Kuraszkiewicz 1991 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
171 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
172 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
173 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
174 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
175 Barbara Kasperska 1978 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
176 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
177 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
178 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
179 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
180 Bartłomiej Mądry 1978 Gorzów Wielkopolski Biegacze do Żabki
181 Jarosław ŻminkowskI 1969 Gorzów Wielkopolski Zawarcie
182 Tomasz Manikowski 1966 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
183 Mirosław Strawa 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
184 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
185 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
186 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
187 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
188 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
189 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
190 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
191 Grzegorz Miłota 1963 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
192 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
193 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
194 Szymon Głowaczewski 2006 Gorzów Wielkopolski
195 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
196 Ilona Dunowska 1973 Gorzów Wielkopolski
197 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
198 Jarek Bracik 1978 Gorzów Wielkopolski
199 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
200 Jacek Żaba 1966 Gorzow Wlko