Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
102 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
103 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie
104 Patryk Baran 1994 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
105 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
106 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
107 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
108 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
109 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
110 Monika Kolej 1976 Gorzow Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
111 Monika Schewe 1978 Gorzów Wlkp
112 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
113 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
114 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
115 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
116 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
117 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
118 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni Rulez
119 Mirosław Strawa 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
120 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
121 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
122 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek BBL BARLINEK
123 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
124 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
125 Michał Staszak 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
126 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
127 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
128 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
129 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wlkp.
130 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
131 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
132 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
133 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
134 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
135 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
136 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin
137 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
138 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
139 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
140 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
141 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
142 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
143 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
144 Martyna Zielińska 2001 Gorzów Wlkp
145 Marta Sobczyk 1981 Gorzów Wlkp.
146 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
147 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
148 Mariusz Stankiewicz 1972 Gorzów Wlkp. Żywcem Zabiegani
149 Mariusz Stolarz 1973 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
150 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski
151 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp.
152 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
153 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
154 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
155 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
156 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
157 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
158 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
159 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
160 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
161 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
162 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
163 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
164 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
165 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
166 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
167 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
168 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów OLO-MED
169 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek BBL BARLINEK
170 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
171 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
172 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
173 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
174 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
175 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
176 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
177 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
178 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
179 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
180 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj
181 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
182 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
183 Lucyna Poznańska 1974 Kołczyn Postomia Kołczyn/ Team Kopeć
184 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
185 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
186 Leszek Zabagło 1966 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp
187 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
188 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
189 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
190 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
191 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
192 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
193 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
194 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
195 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
196 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
197 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
198 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
199 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
200 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów