Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
102 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
103 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wlkp.
104 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
105 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
106 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
107 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
108 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
109 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
110 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
111 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
112 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
113 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
114 Jan Bojko 1986 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
115 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
116 Karolina Sondej 1986 Poznań
117 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
118 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
119 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
120 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
121 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
122 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
123 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
124 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
125 Jacek Kubasik 1985 Stare Polichno
126 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin Zocha Team Running
127 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
128 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
129 Dagmara Miszczak 1985 Gorzów Wlkp.
130 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
131 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
132 Jakub Piątkowski 1985 Kostrzyn nad Odrą TS Celuloza
133 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa
134 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
135 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
136 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
137 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem
138 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin
139 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
140 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
141 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
142 Andrzej Miszczak 1984 Gorzów Wlkp.
143 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
144 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
145 Kajetan Paron 1983 Osiedle Poznańskie
146 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
147 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
148 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
149 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
150 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
151 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj
152 Jakub Gocal 1983 Sulęcin Kopeć Team
153 Dorota Jurkiewicz 1983 Strzelce Krajeńskie
154 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
155 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
156 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
157 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
158 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
159 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
160 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
161 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
162 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
163 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
164 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
165 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
166 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp.
167 Bartek Bielęda 1982 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
168 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
169 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
170 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
171 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
172 Grzegorz Łazorko 1982 Gorzów Wlkp
173 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
174 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
175 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
176 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
177 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
178 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
179 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
180 Wojciech Babij 1982 Gorzów Wlkp.
181 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
182 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
183 Pawel Salamon 1981 Gorzow KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
184 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
185 Marta Sobczyk 1981 Gorzów Wlkp.
186 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
187 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wlkp
188 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
189 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
190 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
191 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
192 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
193 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
194 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
195 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
196 Karol Wesołowski 1980 Santocko BBL Gorzów
197 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
198 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
199 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
200 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów