Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Szymon Konysz 2005 Kostrzyn nad Odrą
102 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
103 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
104 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
105 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
106 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
107 Jarek Uchański 1976 Gorzów Wielkopolski
108 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
109 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
110 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
111 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
112 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
113 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
114 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
115 Kasia Konysz 1979 Kostrzyn nad Odrą
116 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
117 Aleksandra Gredka 1988 Sulęcin
118 Dariusz Jankowski 1973 Gorzów Wlkp.
119 TOMASZ PIWOWARCZYK 1988 GORZÓW WLKP.
120 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
121 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
122 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
123 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
124 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
125 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
126 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
127 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
128 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
129 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
130 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
131 Zbigniew Zawiślak 1963 Gorzów Wlkp
132 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
133 Robert Sikora 1962 Moczkowo
134 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
135 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
136 Agnieszka Stando 1979 Gorzów Wlkp.
137 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
138 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
139 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
140 Jan Synak 2006 Szczecin
141 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
142 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
143 Katarzyna Tarnowska 1976 Kłodawa
144 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
145 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
146 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
147 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
148 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
149 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
150 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
151 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
152 Anna Hopfer-Wola 1977 Gorzów Wlkp.
153 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
154 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
155 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
156 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
157 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
158 Ewa Synak 1977 Szczecin
159 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
160 Elżbieta Kusion 1971 Gorzów Wielkopolski
161 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZÓW WLKP
162 PRZEMYSŁAW DYCHOWSKI 1979 GORZÓW WLKP.
163 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
164 Jacek Żaba 1966 Gorzow Wlko
165 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
166 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
167 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
168 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
169 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
170 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
171 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
172 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
173 Karolina Lasota 1992 Justynów
174 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
175 Dawid Kaszkowiak 1977 Skwierzyna
176 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
177 Aleksandra Domańska 1995 Przytoczna
178 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
179 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
180 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
181 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
182 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
183 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
184 Karolina Sondej 1986 Poznań
185 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
186 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
187 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
188 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
189 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
190 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
191 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
192 Roman Grzemski 1968 Berlin
193 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
194 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
195 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
196 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
197 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
198 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
199 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
200 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski