Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
201 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
202 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
203 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
204 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
205 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
206 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
207 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
208 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
209 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
210 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
211 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
212 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
213 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
214 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce Krajeńskie
215 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
216 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
217 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
218 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
219 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
220 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
221 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
222 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
223 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
224 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
225 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
226 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
227 Anna Krzywak 1979 Gorzów Wlkp.
228 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
229 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
230 Anna Ślązak 1965 Gorzów Wielkopolski
231 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
232 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
233 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
234 Jakub Kusiński 2005 Stare Polichno Polichno Team
235 Alicja Kusińska 1975 Stare Polichno Polichno Team
236 Ewa Synak 1977 Szczecin
237 Jan Synak 2006 Szczecin
238 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
239 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp. Team Kopeć
240 Agnieszka Czerwińska 1972 Karnin
241 Julita Woźnicka-Strus 1971 Kamien Wielki
242 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
243 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
244 Wojciech Szymanski 1980 Kłodawa Lech Piasecki Mistrzowskie Rowery
245 Bartek Bielęda 1982 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
246 Piotrek Sosnowski 1996 Skwierzyna
247 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
248 Jola Adamska 1987 GORZOW
249 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
250 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie
251 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
252 Dorota Zbrzyzna 1968 Drezdenko
253 Ilona Dunowska 1973 Gorzów Wielkopolski
254 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
255 Ewa Rydzaj 1975 Różanki parkrun Gorzów Wielkopolski
256 Karolina Sondej 1986 Poznań
257 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
258 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
259 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
260 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
261 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
262 Dagmara Traczyk 1999 Janczewo
263 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
264 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
265 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
266 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
267 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
268 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
269 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
270 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
271 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
272 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
273 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
274 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
275 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
276 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
277 Sylwia Starak 1993 66-400
278 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
279 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
280 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
281 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
282 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
283 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
284 Jaroslaw Dubis 1966 Gorzów wlkp
285 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
286 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
287 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
288 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
289 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
290 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
291 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
292 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
293 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
294 Agata Samulska 1968 Gorzow BBL Gorzów
295 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
296 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
297 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
298 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
299 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
300 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski