Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Tomasz Trojanowski 1990 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
2 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
3 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
4 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
5 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
6 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
7 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
8 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
9 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
10 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
11 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
12 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
13 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
14 Robert Surowiec 1971 Gorzów Gorzowski Bieganie Czwartkowe
15 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
16 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
17 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
18 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
19 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
20 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
21 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
22 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
23 Jarosław ŻminkowskI 1969 Gorzów Wielkopolski Zawarcie
24 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
25 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
26 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
27 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
28 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
29 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
30 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
31 Jaroslaw Dubis 1966 Gorzów wlkp
32 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
33 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
34 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
35 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
36 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
37 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
38 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
39 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
40 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
41 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
42 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
43 Sylwia Starak 1993 66-400
44 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
45 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
46 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
47 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
48 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
49 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna
50 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
51 Sandra Trojanowska 1991 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
52 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
53 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
54 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wlkp.
55 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
56 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
57 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
58 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
59 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
60 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
61 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
62 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
63 Jakub Markowski 2000 Santocko
64 Paweł Pierzyński 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
65 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
66 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
67 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
68 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
69 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
70 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
71 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
72 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
73 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
74 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
75 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
76 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
77 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
78 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
79 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
80 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
81 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
82 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
83 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
84 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
85 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
86 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
87 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
88 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
89 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
90 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
91 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
92 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
93 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
94 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
95 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
96 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce Krajeńskie
97 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
98 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
99 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
100 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów