Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
302 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek BBL BARLINEK
303 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek BBL BARLINEK
304 Jarosław Gardy 1969 Gorzów Wielkopolski
305 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
306 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
307 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
308 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
309 Paweł Frankowski 1980 Gorzów Wlkp. MTB Team Gorzów
310 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
311 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
312 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
313 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
314 Tomasz Figura 1979 Gorzów Wlkp. Olomed
315 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
316 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
317 Piotr Dzięcioł 1971 Barlinek BBL BARLINEK
318 Dawid Dzięcioł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
319 PRZEMYSŁAW DYCHOWSKI 1979 GORZÓW WLKP.
320 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
321 Ilona Dunowska 1973 Gorzów Wielkopolski
322 Jaroslaw Dubis 1966 Gorzów wlkp
323 Sandra Drochomirecka 1991 Gorzów Wielkopolski
324 Aleksandra Domańska 1995 Przytoczna
325 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
326 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
327 Agnieszka Dobosiewicz 1973 Czechów
328 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
329 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
330 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
331 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
332 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
333 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
334 Agnieszka Czerwińska 1972 Karnin
335 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
336 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
337 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
338 Izabela Ciułek 1972 Gorzów Wielkopolski
339 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wlkp.
340 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
341 Tomasz Cichosz 1968 Gorzów Wielkopolski
342 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
343 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
344 Grażyna Chmielewska 1960 Różanki
345 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
346 ANNA CEDRO 1975 Gorżów wlkp. KW PSP Gorzów Wlkp.
347 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZÓW WLKP
348 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
349 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
350 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie
351 Ireneusz Buliczak 1955 Sieraków Sieraków
352 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
353 Jarek Bracik 1978 Gorzów Wielkopolski
354 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
355 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
356 Jan Bojko 1986 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
357 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
358 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
359 Agnieszka Bilas 1973 Barlinek BBL BARLINEK
360 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
361 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
362 Bartek Bielęda 1982 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
363 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
364 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
365 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
366 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
367 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
368 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
369 Patryk Baran 1994 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
370 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
371 Sławomir Balcerzak 1975 Ośno lubuskie Morsy
372 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
373 Wojciech Babij 1982 Gorzów Wlkp.
374 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
375 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
376 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
377 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
378 Jola Adamska 1987 GORZOW