Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Alicja Kusińska 1975 Stare Polichno Polichno Team
202 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
203 Dawid Kuraszkiewicz 1991 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
204 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp.
205 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
206 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
207 Bartłomiej Kupczyński 2003 Moczkowo
208 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
209 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
210 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
211 Daniel Kubat 1974 Barlinek Logis Wind
212 Jacek Kubasik 1985 Stare Polichno
213 Anna Krzywak 1979 Gorzów Wlkp.
214 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
215 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
216 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
217 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
218 Tomasz Kołosowski 1974 OŚNO LUBUSKIE
219 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
220 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
221 Arkadiusz Kozak 1978 Gorzów Wlkp
222 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
223 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
224 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
225 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
226 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
227 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
228 Alicja Kosińska 1996 Gorzów wielkopolski
229 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp. Team Kopeć
230 Jagoda Korzeniewska 2009 Gorzów Wlkp.
231 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
232 ROBERT KOPERSKI 1990 GORZÓW WIELKOPOLSKI
233 Szymon Konysz 2005 Kostrzyn nad Odrą
234 Kasia Konysz 1979 Kostrzyn nad Odrą
235 Arkadiusz Kończak 1975 Gorzów Wlkp
236 Antonina Kończak 2006 Gorzów Wlkp AZS AJP GORZÓW WLKP.
237 Monika Kolej 1976 Gorzow Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
238 Zuzanna Kmet 2003 Pełczyce
239 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
240 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
241 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
242 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
243 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
244 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
245 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
246 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski
247 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
248 Dawid Kaszkowiak 1977 Skwierzyna
249 Barbara Kasperska 1978 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
250 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
251 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
252 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
253 Paweł Kaniewski 2009 Santocko Kania Team
254 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
255 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
256 Jacek Kamiński 1978 Gorzow Wlkp
257 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
258 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
259 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin
260 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin
261 Dorota Jurkiewicz 1983 Strzelce Krajeńskie
262 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
263 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wlkp
264 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
265 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
266 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
267 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
268 Jarosław Jasiński 1994 Bogdaniec
269 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
270 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
271 Dariusz Jankowski 1973 Gorzów Wlkp.
272 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
273 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
274 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
275 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
276 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
277 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
278 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
279 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
280 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
281 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin Zocha Team Running
282 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
283 Anna Hopfer-Wola 1977 Gorzów Wlkp.
284 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem
285 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wielkopolski Start Gorzów Wlkp.
286 Szymon Głowaczewski 2006 Gorzów Wielkopolski
287 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
288 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
289 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski
290 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
291 Roman Grzemski 1968 Berlin
292 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
293 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
294 Aleksandra Gredka 1988 Sulęcin
295 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
296 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Biegająca Strzelecka Czarownica
297 Bartosz Górski 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
298 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
299 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
300 Jakub Gocal 1983 Sulęcin Kopeć Team