Lista startowa - IX GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Małgorzata Smolik 1981 Gorzów
102 Anna Ślązak 1965 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
103 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski
104 Marek Siwiec 1994 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
105 Piotr Sitek 1978 Gorzów Wlkp.
106 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wlkp
107 Monika Schewe-Krzemińska 1978 Gorzów Wlkp
108 Jacek Schewe 2001 Gorzów Wlkp
109 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
110 Dariusz Sajdlowski 1975 Strzelce kraj
111 Karol Sadowski 2006 Gorzów Wielkopolski AZS AWF Gorzów
112 Krystian Sadowski 2003 Gorzów Wielkopolski Morsy Eskimo
113 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
114 Marzena Sadowska 1976 Gorzów Wielkopolski Morsy Eskimo
115 Anna Rymorz-Januszewska 1980 Gorzów Wlkp.
116 Marta Rutkowska 1982 Gorzów Wielkopolski
117 Monika Rucioch 1990 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
118 Bartłomiej Roszak 1977 Gorzow Wielkopolski BBL Gorzów
119 Maciej Rosadziński 1977 Dębno
120 Renata Rosadzińska 1979 Dębno
121 Wojciech Rojek 1969 Górki Not Dąb
122 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
123 Magdalena Ren-Uchańska 1987 Gorzów Wielkopolski
124 Maciej Rajkowski 1993 Kłodawa OSP Kłodawa
125 Jakub Płoński 1983 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
126 Aleksandra Przybylska 1983 Lipiany Biuro Tłumaczeń CJS
127 Agnieszka Przybylak 1977 Gorzów Wielkopolski
128 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
129 Marcel Prędkiewicz 2000 Gorzów Wielkopolski Eskimo
130 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
131 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
132 Lucyna POZNAŃSKA 1974 KOŁCZYN Postomia Kołczyn -Sulęcin
133 Monika Potocka 1977 Gorzów Wielkopolski
134 Dorota Polowczyk 1974 Gorzów Wielkopolski
135 Paweł Pokarowski 1991 Miedzyrzecz
136 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno
137 Paula Piórkowska 1990 Gorzów Wielkopolski
138 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
139 Przemysław Pilich 1993 Gorzów Wielkopolski
140 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
141 Arkadiusz Pięta 1991 Sulęcin
142 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin
143 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
144 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów
145 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
146 Marta Pawłowska 1992 Rybakowo parkrun Gorzów Wlkp.
147 Adrian Pawlak 1994 Gorzów
148 Henryk Pawlak 1962 Strzelce krajeńskie BBL Gorzów
149 Paweł Paszkiewicz 1973 Gorzów Wlkp.
150 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
151 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
152 Oskar Paluch 2006 GORZÓW Stal Gorzów
153 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBLBARLINEK
154 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBLBARLINEK
155 Mateusz Ożarowski 2003 Trzcińsko Zdrój
156 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
157 Marcin Ossowicz 1986 Gorzów Wielkopolski
158 Monika Osadnik 1981 Gorzów Wielkopolski
159 Robert Olejniczak 1978 Gorzów Wlkp. OLO-MED
160 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów Wlkp. OLO-MED
161 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
162 Monika Oczkowska 1986 Santocko
163 Anna Obarska 1984 Gorzów Wielkopolski
164 Weronika Nowitkiewicz 1990 Grzepnica
165 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wlkp
166 Tomasz Nowak 1973 Gościnowo
167 Piotr Nowak 1993 Gorzów Wlkp SŁN
168 Konrad Nowak 2001 Kłodawa OSP Kłodawa
169 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
170 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
171 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna
172 Anna Mueller 1980 Sulęcin
173 Maciej Muda 1999 Wojcieszyce Hufiec Gorzów Wlkp.
174 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wielkopolski
175 Mariusz Mrozik 1978 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
176 Kamil Mroczkowski 1997 Gorzów Wielkopolski KLUB MORSÓW ESKIMO GORZÓW-KŁODAWA
177 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
178 Marcela Modrzejewska 1984 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
179 Jacek Mleczak 1970 Goraj
180 Malwina Misjan 1996 Gorzów Wielkopolski KS Team Baryła Gorzów
181 Zbigniew Misa 1973 Gorzow Wlkp
182 Katarzyna Miś 1977 Gorzów Wielkopolski Polichno Team
183 Aleksander Miś 2010 Gorzów Wielkopolski Polichno Team
184 Marta Mikołajczyk 1985 Gorzów Wielkopolski BBL Lasy Bogdaniec
185 Maciej Michniewicz 1976 Kłodawa
186 Mateusz Michniewicz 2008 Kłodawa
187 Mateusz Michniewicz 1989 Osiedle Poznańskie
188 Monika Michałuszko 1976 Łagodzin
189 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniewie
190 Piotr Melinis 1979 Witnica
191 Anna Mazur 1981 Gorzów Wielkopolski
192 Marta Matkowska 1983 Gorzów Wielkoplski
193 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
194 Magdalena Masłowska 1975 Gorzow Wielkopolski
195 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wielkopolski KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski
196 Tomasz Markowski 1989 Gorzów Wielkopolski
197 Kamil Markowski 1992 Gorzów Wielkopolski
198 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
199 Monika Marciniak 1975 Gorzów Wlkp BBL Lasy Bogdaniec
200 Aleksandra Marciniak 1992 Gorzow Wielkopolski