Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
2 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
3 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
4 Grzegorz Łazorko 1982 Gorzów Wlkp
5 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
6 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team
7 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
8 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
9 Jarosław ŻminkowskI 1969 Gorzów Wielkopolski Zawarcie
10 Liliana Żmija 1990 Zwiwrzyn FSD RUN DREZDENKO
11 Jadwiga Zielińska 1972 Gorzów Wlkp
12 Martyna Zielińska 2001 Gorzów Wlkp
13 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
14 Dorota Zbrzyzna 1968 Drezdenko
15 Zbigniew Zawiślak 1963 Gorzów Wlkp
16 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
17 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski
18 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
19 Leszek Zabagło 1966 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp
20 Jacek Żaba 1966 Gorzow Wlko
21 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni Rulez
22 Julita Woźnicka-Strus 1971 Kamien Wielki
23 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
24 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
25 Bianka Wojdan 2009 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
26 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna
27 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
28 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
29 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
30 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
31 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
32 Karol Wesołowski 1980 Santocko BBL Gorzów
33 ANNA WĘGRZYNOWSKA 1978 Barlinek HRmax Barlinek
34 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
35 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wlkp.
36 CEZARY WALKOWSKI 1976 MIĘDZYRZECZ KMB Międzyrzecz
37 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
38 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
39 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
40 Jarek Uchański 1976 Gorzów Wielkopolski
41 Kubson Uchański 2008 Gorzów Wielkopolski
42 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
43 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
44 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
45 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
46 Piotr Turek 1979 Gorzów Wlkp
47 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
48 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
49 Tomasz Trojanowski 1990 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
50 Sandra Trojanowska 1991 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
51 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
52 Dagmara Traczyk 1999 Janczewo
53 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
54 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
55 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
56 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
57 Katarzyna Tarnowska 1976 Kłodawa
58 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
59 Richard Szymański 1977 Wronki
60 Wojciech Szymanski 1980 Kłodawa Lech Piasecki Mistrzowskie Rowery
61 Rafał Szymański 1977 Gorzów Wlkp
62 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
63 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
64 Jan Synak 2006 Szczecin
65 Ewa Synak 1977 Szczecin
66 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
67 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
68 Robert Surowiec 1971 Gorzów Gorzowski Bieganie Czwartkowe
69 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
70 Jarek Suduł 1972 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Runing Project
71 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
72 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
73 Mirosław Strawa 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
74 Mariusz Stolarz 1973 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
75 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
76 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj
77 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski
78 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
79 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
80 Michał Staszak 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
81 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
82 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
83 Sylwia Starak 1993 66-400
84 Mariusz Stankiewicz 1972 Gorzów Wlkp. Żywcem Zabiegani
85 Agnieszka Stando 1979 Gorzów Wlkp.
86 Sabina Stachnik 1975 Barlinek BBL BARLINEK
87 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
88 Piotrek Sosnowski 1996 Skwierzyna
89 Karolina Sondej 1986 Poznań
90 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
91 Marta Sobczyk 1981 Gorzów Wlkp.
92 Anna Ślązak 1965 Gorzów Wielkopolski
93 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
94 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
95 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
96 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp.
97 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
98 Tomasz Siwiec 1988 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
99 Piotr Sitek 1978 Gorzów Wlkp.
100 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski