Lista startowa - IX GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Martyna Łukasiewicz 2006 Sulęcin MOS Ośno Lubuskie
2 Krzysztof Łuczak 1988 Kostrzyn nad Odrą
3 Przemysław Łuczaj 1971 Gorzów
4 Mirosław Łechtański 1974 Barlinek
5 Małgorzata Ławreszuk 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wielkopolski
6 Adam Ławniczak 1981 Gorzów Wielkopolski
7 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
8 JAROSŁAW ŻminkowskI 1969 Gorzów wlkp. Zawarcie
9 Jagoda Ziomek 1997 Witnica Wierzbicki Running Project
10 Piotr Ziębakowski 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
11 Aneta Zięba 1973 Gorzów Wielkopolski
12 Anzhelika Zholob 1998 Słubice Oranzh Team
13 Dariusz Zdanowski 1978 Kostrzyn nad Odrą TATARA RUNNING TEAM
14 Sandra Zasadnia 1983 GORZÓW WIELKOPOLSKI
15 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski
16 Leszek Zabagło 1966 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp
17 Jacek Żaba 1966 Gorzów Wielkopolski
18 EWA WYRWA 1976 gorzów wlkp. dycha team
19 natalia wyrwa 2006 gorzów wlkp. dycha team
20 Bartosz Wyruszynski 2008 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz
21 Mirosław Wujda 1975 Debno Erni Rulez
22 Krzysztof Wróblewski 1964 Międzychód Biegacze PMI
23 Bartosz Wołyniec 1985 Gorzów Wielkopolski Diagnostyka S.A.
24 Konrad Woźnica 1992 Czelin Kuny Stare Łysogórki
25 ADAM Wota 1970 Gorzów Wlkp.
26 Bianka Wojdan 2010 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
27 Piotr Wójcicki 1986 Gorzów Wielkopolski
28 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
29 Michał Witkowski 2007 Gorzów wlkp
30 Piotr Witkowski 1970 Gorzów Wielkopolski
31 Daniel Witkowski 1989 Torzym
32 Andrzej Witkowski 1967 Gorzów wlkp
33 Ania Witkowska 1981 Gorzów Wlkp parkrun Gorzów Wielkopolski
34 Tomasz Wiśniewski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
35 Sławomir Wiśniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
36 Martyna Wilczyńska 1999 Gorzów Wielkopolski
37 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
38 Angelika Wierzba 2001 Gorzów wielkopolski
39 Anna Wesołowska 1975 Gorzów Wlkp.
40 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
41 Rozalia Waszkiewicz 2008 Sulęcin MOS Ośno Lubuskie
42 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wielkopolski
43 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wielkopolski
44 Leszek Wachowicz 1968 Międzyrzecz BWA
45 Mateusz Urbański 1997 Strzelce Krajeńskie
46 Magdalena Urbanowicz 1990 Gorzów Wlkp.
47 Magdalena Urbanowicz 1990 Gorzów Wlkp
48 Kornel Ugorek 2010 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
49 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
50 Piotr Tytus 1985 Gorzów Wlkp. P.A.K.T
51 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
52 Benedykt TWARDOSZ 1982 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO
53 Piotr Turek 1979 Gorzów Wlkp.
54 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
55 Marlena Trała 1995 Gorzów Wlkp.
56 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
57 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski OSP Kłodawa
58 Michal Tomaszewski 1982 Gorzow
59 Marek Tarnowski 1975 Klodawa
60 Katarzyna Tarnowska 1976 Klodawa
61 Jarek Szymczak 1979 Gorzów Wielkopolski
62 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
63 Przemysław SZURKO 1980 Gorzów wlkp 66400
64 Debora Szmytkiewicz 2007 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów
65 Krzysztof Szmytkiewicz 1983 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów
66 Kacper Szkoda 1999 Żabice
67 Dominika Szkoda 1999 Żabice
68 kornelia szewczyk 1998 gorzów wlkp
69 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wlkp.
70 Tomasz Szczypka 1994 Gorzów Wielkopolski
71 Natalia Szajowska 1998 Gorzów Wielkopolski
72 Wincent Szaja 2006 Gorzów Wielkopolski
73 Joanna Szafraniec 1984 Jenin
74 Jacek Szafkowski 1963 Barlinek
75 Ewa Synak 1977 Szczecin Polichno Team
76 Jan Synak 2006 Szczecin Polichno Team
77 Lubomir Synak 1976 Przyjemna 25 Polichno Team
78 Michał Świło 1987 Gorzów Wielkopolski
79 Katarzyna Sułkowska 1974 Gorzów Wlkp.
80 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wlkp
81 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
82 Tomasz Studniarek 1982 Janczewo
83 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
84 Dagmara Stoły Truszczyńska 1974 Czechów
85 Mariusz Stolarz 1973 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
86 Magdalena Stelmaszczyk 1987 Deszczno
87 Monika Stegeman 1970 Sulęcin MOS Ośno Lubuskie
88 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski WF TEAM
89 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
90 Anna Staszewska 1987 Gorzów Wielkopolski
91 Marek Stasiak 1993 Gorzów Wielkopolski
92 Monika Stasiak 1993 Gorzów Wielkopolski
93 Barbara Stasiak 1965 Gorzów Wielkopolski
94 Elżbieta Stachowiak 1986 Gorzów Wielkopolski
95 Izabela Śramkiewicz 1984 Krzeszyce
96 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
97 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
98 Barbara Sobieszczuk 1984 Wawrów
99 Mariusz Smycz 1981 Kostrzyn nad Odrą
100 Filip Smutek 2009 Barlinek MLKS Lubusz Barlinek