Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Zbigniew Misa 1973 Gorzow Wlkp.
202 Dagmara Miszczak 1985 Gorzów Wlkp.
203 Andrzej Miszczak 1984 Gorzów Wlkp.
204 Grzegorz Miłota 1963 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
205 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
206 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa
207 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
208 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
209 Anna Mueller 1980 Sulęcin
210 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
211 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
212 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
213 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
214 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
215 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
216 Renata Naumowicz 1974 Gorzów Wlkp
217 Arkadiusz Nikodem 1991 Ściechów Fenix Ściechów
218 Paweł Noga 1990 Cychry Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
219 Damian Nowacki 1992 Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki
220 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
221 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
222 Dariusz Odej 1989 Gorzów Wielkopolski
223 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wielkopolski
224 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów OLO-MED
225 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
226 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
227 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
228 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK
229 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBL BARLINEK
230 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
231 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
232 Kajetan Paron 1983 Osiedle Poznańskie
233 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
234 Paweł Paszkiewicz 1973 Gorzów Wlkp.
235 Henryk Pawlak 1962 Strzelce Kraj BBL Gorzów
236 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
237 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
238 Angelika Pawlos 1992 Gorzów Wielkopolski
239 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
240 Alfred Piątek 1958 Janczewo
241 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
242 Jakub Piątkowski 1985 Kostrzyn nad Odrą TS Celuloza
243 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
244 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
245 Paweł Pierzyński 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
246 Joanna Pietrzakowska 1989 Gorzów Wielkopolski
247 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
248 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie
249 TOMASZ PIWOWARCZYK 1988 GORZÓW WLKP.
250 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
251 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
252 Paweł Popławski 1975 Dębno
253 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
254 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
255 Lucyna Poznańska 1974 Kołczyn Postomia Kołczyn/ Team Kopeć
256 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
257 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
258 Roksana Pupel 1995 Gorzow wlkp
259 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
260 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
261 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
262 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
263 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
264 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
265 Ewa Rydzaj 1975 Różanki parkrun Gorzów Wielkopolski
266 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
267 Anna Rzeczyńska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski
268 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
269 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
270 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
271 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
272 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce Krajeńskie
273 Pawel Salamon 1981 Gorzow KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
274 Agata Samulska 1968 Gorzow BBL Gorzów
275 Monika Schewe 1978 Gorzów Wlkp
276 Jacek Schewe 2001 Gorzów Wlkp
277 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
278 Robert Sikora 1962 Moczkowo
279 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
280 Piotr Sitek 1978 Gorzów Wlkp.
281 Tomasz Siwiec 1988 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
282 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
283 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp.
284 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
285 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
286 Anna Ślązak 1965 Gorzów Wielkopolski
287 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
288 Marta Sobczyk 1981 Gorzów Wlkp.
289 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
290 Karolina Sondej 1986 Poznań
291 Piotrek Sosnowski 1996 Skwierzyna
292 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
293 Sabina Stachnik 1975 Barlinek BBL BARLINEK
294 Agnieszka Stando 1979 Gorzów Wlkp.
295 Mariusz Stankiewicz 1972 Gorzów Wlkp. Żywcem Zabiegani
296 Sylwia Starak 1993 66-400
297 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
298 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
299 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
300 Michał Staszak 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew