Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
2 Sylwia Starak 1993 66-400
3 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna
4 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
5 Joanna Skrodzka 1977 Baczyna
6 ANNA WĘGRZYNOWSKA 1978 Barlinek HRmax Barlinek
7 Piotr Dzięcioł 1971 Barlinek BBL BARLINEK
8 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek BBL BARLINEK
9 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek BBL BARLINEK
10 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
11 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK
12 Jakub Padjasek 2007 Barlinek BBL BARLINEK
13 Dawid Dzięcioł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
14 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
15 Agnieszka Bilas 1973 Barlinek BBL BARLINEK
16 Sabina Stachnik 1975 Barlinek BBL BARLINEK
17 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
18 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
19 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
20 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
21 Daniel Kubat 1974 Barlinek Logis Wind
22 Roman Grzemski 1968 Berlin
23 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
24 Jarosław Jasiński 1994 Bogdaniec
25 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
26 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
27 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
28 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
29 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
30 Grzegorz Nadolski 1978 Chwalęcice
31 Paweł Noga 1990 Cychry Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
32 Agnieszka Dobosiewicz 1973 Czechów
33 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
34 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni Rulez
35 Paweł Popławski 1975 Dębno
36 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
37 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
38 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
39 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
40 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
41 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
42 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
43 Michał Staszak 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
44 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
45 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
46 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
47 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
48 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
49 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
50 Dorota Zbrzyzna 1968 Drezdenko
51 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
52 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
53 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
54 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
55 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
56 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
57 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
58 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
59 Maciej Zosiuk 1995 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
60 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
61 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów OLO-MED
62 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
63 Jola Adamska 1987 GORZOW
64 Agata Samulska 1968 Gorzow BBL Gorzów
65 Katarzyna Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
66 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
67 Karol Sadowski 2006 Gorzów AZS AWF Gorzów WLKP.
68 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
69 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
70 Pawel Salamon 1981 Gorzow KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
71 Robert Surowiec 1971 Gorzów Gorzowski Bieganie Czwartkowe
72 Krzysztof Pracuk 1970 Gorzów Wielkopolski
73 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
74 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
75 Anna Ślązak 1965 Gorzów Wielkopolski
76 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
77 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
78 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski
79 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
80 Izabela Ciułek 1972 Gorzów Wielkopolski
81 Anna Rzeczyńska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski
82 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
83 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
84 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
85 Joanna Pietrzakowska 1989 Gorzów Wielkopolski
86 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
87 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
88 Angelika Pawlos 1992 Gorzów Wielkopolski
89 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
90 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
91 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem
92 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
93 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
94 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
95 Alicja Kosińska 1996 Gorzów wielkopolski
96 ROBERT KOPERSKI 1990 GORZÓW WIELKOPOLSKI
97 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
98 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
99 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
100 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski