Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Piotr Turek 1979 Gorzów Wlkp
302 Piotrek Sosnowski 1996 Skwierzyna
303 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
304 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
305 Przemysław Misa 1996 Gorzów Wielkopolski #szwagry
306 PRZEMYSŁAW DYCHOWSKI 1979 GORZÓW WLKP.
307 Przemysław Piątkowski 1978 Karnin Team Draczyński
308 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
309 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
310 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
311 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
312 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
313 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
314 Rafał Janczak 1991 Gorzów Wielkopolski
315 Rafał Szymański 1977 Gorzów Wlkp
316 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
317 Renata Naumowicz 1974 Gorzów Wlkp
318 Richard Szymański 1977 Wronki
319 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
320 ROBERT KOPERSKI 1990 GORZÓW WIELKOPOLSKI
321 Robert Olejniczak 1978 Gorzów OLO MED
322 Robert Sikora 1962 Moczkowo
323 Robert Surowiec 1971 Gorzów Gorzowski Bieganie Czwartkowe
324 Roksana Pupel 1995 Gorzow wlkp
325 Roman Grzemski 1968 Berlin
326 Sabina Stachnik 1975 Barlinek BBL BARLINEK
327 Sandra Trojanowska 1991 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
328 Sandra Drochomirecka 1991 Gorzów Wielkopolski
329 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
330 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
331 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
332 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
333 Sylwia Kowalewska 1973 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na starcie
334 Sylwia Starak 1993 66-400
335 Szymon Konysz 2005 Kostrzyn nad Odrą
336 Szymon Głowaczewski 2006 Gorzów Wielkopolski
337 Sławomir Balcerzak 1975 Ośno lubuskie Morsy
338 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK
339 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wlkp.
340 Tomasz Siwiec 1988 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
341 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
342 Tomasz Kołosowski 1974 OŚNO LUBUSKIE
343 Tomasz Figura 1979 Gorzów Wlkp. Olomed
344 Tomasz Trojanowski 1990 Swarzędz Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
345 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
346 Tomasz Cichosz 1968 Gorzów Wielkopolski
347 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna
348 TOMASZ PIWOWARCZYK 1988 GORZÓW WLKP.
349 Tomasz Sip 1979 Gorzów Wielkopolski
350 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
351 Tomasz Żabierek 1978 Gorzów Wlkp
352 Tomasz Skrodzki 1976 Baczyna BaczynaBulls
353 Tomasz Manikowski 1966 Gorzów Wielkopolski Fundacja Dogonić marzenia - Catch The Dreams
354 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
355 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
356 WIKTOR WOJCIECHOWSKI 2007 GORZÓW WIELKOPOLSKI
357 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
358 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
359 Wioletta Rajkiewicz 1977 Lipiany
360 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
361 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie DĄB Gõrki Noteckie
362 Wojciech Szymanski 1980 Kłodawa Lech Piasecki Mistrzowskie Rowery
363 Wojciech Klentak 1980 Gorzów BBL Gorzów
364 Wojciech Lis 1980 Wawrów Wierzbicki Runing Project
365 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
366 Wojciech Babij 1982 Gorzów Wlkp.
367 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wielkopolski
368 Zbigniew Zawiślak 1963 Gorzów Wlkp
369 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZÓW WLKP
370 Zbigniew Misa 1973 Gorzow Wlkp.
371 Zuzanna Kmet 2003 Pełczyce
372 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Od jutra zaczynam treningi
373 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
374 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
375 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
376 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
377 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
378 Łukasz Zygmunt 1976 Karsko Zygmunt Team