Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
202 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
203 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
204 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
205 Magdalena Olejniczak 2009 Gorzów OLO-MED
206 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek BBL BARLINEK
207 Magdalena Łodziato 1977 Gorzów Turkeys Team
208 Magdalena Kałużna 1979 Gorzow Wielkopolski
209 Magdalena Masłowska 1975 Gorzów Wielkopolski
210 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
211 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
212 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
213 Magdalena Seredyńska 1982 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
214 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
215 Marcin Masłowski 1976 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
216 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
217 Marcin Terliński 1995 Gorzów Wielkopolski
218 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
219 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
220 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
221 Marek Kupczyński 1969 Barlinek
222 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
223 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
224 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
225 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
226 Mariusz Stolarz 1973 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
227 Mariusz Stankiewicz 1972 Gorzów Wlkp. Żywcem Zabiegani
228 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp.
229 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Kraj Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewski
230 Mariusz Mrozik 1978 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
231 Mariusz Wawrzyniak 1980 Gorzów Wielkopolski
232 Marta Sobczyk 1981 Gorzów Wlkp.
233 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
234 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
235 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
236 Martyna Zielińska 2001 Gorzów Wlkp
237 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
238 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
239 Marzena Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
240 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
241 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
242 Marzena Sadowska 1976 Gorzów
243 Mateusz Tyc-Bobrowski 1991 Gorzów Wielkopolski Stilon Gorzów
244 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
245 Mateusz Karski 2007 Chwalęcice ALKS AJP Gorzów Wlkp.
246 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin
247 Max Uchański 2009 Gorzów Wielkopolski
248 Małgorzata Waszak 1973 Gorzów Wlkp.
249 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa OSP Kłodawa
250 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
251 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
252 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
253 Michał Staszak 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
254 Michał Janczarek 1989 Dzikówko
255 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
256 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
257 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
258 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek BBL BARLINEK
259 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
260 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
261 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni Rulez
262 Mirosław Strawa 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI Grupa Biegowa Statystyka Lubuska
263 Monika Kolej 1976 Gorzow Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
264 Monika Schewe 1978 Gorzów Wlkp
265 Monika Kostrzewska 1979 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wielkopolski
266 Monika Walentynowicz 1981 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów
267 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
268 MONIKA Muro 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
269 Monika Krawczyńska 1979 Kostrzyn nad Odrą
270 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
271 Nikodem Turek 2009 Gorzów Wielkopolski AP Kania Cup
272 Nikola Staszak 2007 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
273 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
274 Patrycja Sujewicz 1992 Gorzów Wielkopolski
275 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie
276 Patryk Baran 1994 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
277 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
278 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
279 Pawel Salamon 1981 Gorzow KS TEAM BARYŁA GORZÓW .
280 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
281 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
282 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
283 Paweł Kaniewski 2009 Santocko Kania Team
284 Paweł Frankowski 1980 Gorzów Wlkp. MTB Team Gorzów
285 Paweł Pierzyński 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
286 Paweł Popławski 1975 Dębno
287 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
288 Paweł Paszkiewicz 1973 Gorzów Wlkp.
289 Paweł Noga 1990 Cychry Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
290 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa
291 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski
292 Piotr Sitek 1978 Gorzów Wlkp.
293 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem
294 Piotr Dzięcioł 1971 Barlinek BBL BARLINEK
295 piotr sobstyl 1975 gorzów wielkopolski Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
296 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
297 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
298 Piotr Zięba 1989 Gorzów Wielkopolski
299 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
300 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp