Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adrian Łagoda 1990 Gorzów Wielkopolski
2 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
3 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski
4 Agata Samulska 1968 Gorzow BBL Gorzów
5 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
6 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
7 Agnieszka Dobosiewicz 1973 Czechów
8 Agnieszka Czerwińska 1972 Karnin
9 Agnieszka Stando 1979 Gorzów Wlkp.
10 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Biegająca Strzelecka Czarownica
11 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
12 Agnieszka Bilas 1973 Barlinek BBL BARLINEK
13 Aldona Sajdłowska 1979 Strzelce Krajeńskie
14 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
15 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
16 Aleksandra Gredka 1988 Sulęcin
17 Aleksandra Domańska 1995 Przytoczna
18 Alfred Piątek 1958 Janczewo
19 Alicja Kosińska 1996 Gorzów wielkopolski
20 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
21 Alicja Kusińska 1975 Stare Polichno Polichno Team
22 Amanda Maciejkiewicz 1994 Gorzów Wielkopolski
23 Andrzej Miszczak 1984 Gorzów Wlkp.
24 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
25 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
26 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
27 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski
28 Angelika Pawlos 1992 Gorzów Wielkopolski
29 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
30 Anna Rzeczyńska 1974 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski
31 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
32 ANNA WĘGRZYNOWSKA 1978 Barlinek HRmax Barlinek
33 Anna Witkowska 1981 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
34 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin
35 Anna Krzywak 1979 Gorzów Wlkp.
36 ANNA CEDRO 1975 Gorżów wlkp. KW PSP Gorzów Wlkp.
37 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
38 Anna Hopfer-Wola 1977 Gorzów Wlkp.
39 Anna Mueller 1980 Sulęcin
40 Anna Ślązak 1965 Gorzów Wielkopolski
41 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
42 Antoni Kałużny 2009 Gorzow Wielkopolski
43 Antonina Kończak 2006 Gorzów Wlkp AZS AJP GORZÓW WLKP.
44 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
45 Arkadiusz Markiewicz 1979 Gorzów Wielkopolski
46 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
47 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
48 Arkadiusz Kozak 1978 Gorzów Wlkp
49 Arkadiusz Nikodem 1991 Ściechów Fenix Ściechów
50 Arkadiusz Kończak 1975 Gorzów Wlkp
51 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
52 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wlkp
53 Barbara Kasperska 1978 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
54 Bartek Bielęda 1982 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
55 Bartosz Górski 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
56 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
57 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
58 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
59 Bartłomiej Mądry 1978 Gorzów Wielkopolski Biegacze do Żabki
60 Bartłomiej Kupczyński 2003 Moczkowo
61 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
62 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
63 Bianka Wojdan 2009 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
64 CEZARY WALKOWSKI 1976 MIĘDZYRZECZ KMB Międzyrzecz
65 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
66 Dagmara Traczyk 1999 Janczewo
67 Dagmara Miszczak 1985 Gorzów Wlkp.
68 Damian Nowacki 1992 Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki
69 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
70 Daniel Krawczyński 1978 Kostrzyn nad Odra
71 Daniel Kuś 1977 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
72 Daniel Kubat 1974 Barlinek Logis Wind
73 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
74 Dariusz Odej 1989 Gorzów Wielkopolski
75 Dariusz Majewski 1981 Gorzów Wlkp.
76 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wielkopolski Start Gorzów Wlkp.
77 Dariusz Jankowski 1973 Gorzów Wlkp.
78 Dariusz Pierzyński 1970 Gorzów Wielkopolski
79 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
80 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce Krajeńskie
81 Dawid Dzięcioł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
82 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
83 Dawid Traczyk 1992 Gorzów Wielkopolski
84 Dawid Kaszkowiak 1977 Skwierzyna
85 Dawid Kuraszkiewicz 1991 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów
86 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
87 Dominika Żarnowska 1993 Bledzew
88 Dorota Jurkiewicz 1983 Strzelce Krajeńskie
89 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
90 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
91 Dorota Zbrzyzna 1968 Drezdenko
92 Edwin Kuszczyk 1973 Międzyrzecz Team Kopeć
93 Elżbieta Kusion 1971 Gorzów Wielkopolski
94 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
95 Emilia Piątkowska 2008 Karnin ALKS AJP Gorzów Wlkp.
96 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp.
97 Ewa Synak 1977 Szczecin
98 Ewa Rydzaj 1975 Różanki parkrun Gorzów Wielkopolski
99 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
100 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca