Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
201 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
202 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
203 Krzysztof Napieralski 1982 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
204 Maciej Najdowski 1982 Zielona Góra Biegamy dla Medali
205 Benedykt Twardosz 1982 Strzelce Krajeńskie biegam bo lubię
206 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
207 Grzegorz Łazorko 1982 Gorzów Wlkp
208 Bartosz Kęcik 1982 Gorzów Wielkopolski
209 Grzegorz Korczyc 1982 Gorzów Wielkopolski
210 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
211 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
212 Bartek Bielęda 1982 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
213 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp.
214 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
215 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
216 Sylwia Młynarczyk-Krystyniuk 1982 Gorzów Wielkopolski
217 Piotr Staszewski 1983 Gorzów Wlkp
218 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
219 Tomasz Poszadel 1983 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
220 Paulina Kowalczyk 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
221 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wielkopolski
222 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
223 Marzena Kozłowska 1983 Jenin BBL Lasy Bogdaniec
224 Grzegorz Jabłoński 1983 Strzelce Krajeńskie
225 Łukasz Kryściak 1983 Gorzów Wielkopolski Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
226 Dorota Jurkiewicz 1983 Strzelce Krajeńskie
227 Jakub Gocal 1983 Sulęcin Kopeć Team
228 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj
229 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
230 Grzegorz Starczynski 1983 Gorzów Wielkopolski KOZARYN ACTIVE TRUCKERS
231 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski Sportowa Banda
232 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
233 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
234 Kajetan Paron 1983 Osiedle Poznańskie
235 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp.
236 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
237 Andrzej Miszczak 1984 Gorzów Wlkp.
238 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
239 Martyna Płaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
240 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski
241 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin
242 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem
243 Paweł Polichnowski 1984 Gorzów Wielkopolski TriPoli
244 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
245 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
246 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa
247 Jakub Piątkowski 1985 Kostrzyn nad Odrą TS Celuloza
248 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
249 Bartosz Oczkowski 1985 Santocko
250 Dagmara Miszczak 1985 Gorzów Wlkp.
251 Hubert Jażdżewski 1985 Gorzów Wielkopolski IRONIC MTB Riders
252 Wioletta Paduszyńska 1985 Gorzów Wielkopolski # SzymanowskiTeam
253 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin Zocha Team Running
254 Jacek Kubasik 1985 Stare Polichno
255 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
256 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
257 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
258 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
259 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
260 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
261 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
262 Anna Stybel 1986 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
263 Karolina Sondej 1986 Poznań
264 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
265 Jan Bojko 1986 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
266 Jolanta Poszadel 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
267 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
268 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
269 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
270 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
271 Marta Turczyk 1987 Pełczyce
272 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
273 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
274 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
275 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
276 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wlkp.
277 Sebastian Wierzbicki 1987 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
278 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW
279 Jola Adamska 1987 GORZOW
280 Natalia Janczarek 1987 Dzikówko
281 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
282 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
283 Aleksandra Gredka 1988 Sulęcin
284 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin
285 Dominika Ślązak 1988 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
286 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski
287 TOMASZ PIWOWARCZYK 1988 GORZÓW WLKP.
288 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
289 Tomasz Siwiec 1988 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
290 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
291 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
292 Norbert Kowalski 1989 Gorzów Wlkp.
293 Rafał Łukowiak 1989 Gorzów Wielkopolski
294 Dariusz Odej 1989 Gorzów Wielkopolski
295 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
296 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
297 Joanna Pietrzakowska 1989 Gorzów Wielkopolski
298 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
299 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
300 Michał Janczarek 1989 Dzikówko