Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
2 Magdalena Ren-Uchańska 1987 66-400
3 Agnieszka Mrozowicz 1990 Gorzów Wlkp.
4 Robert Szymański 1977 Gorzów Wlkp.
5 Sylwia Starak 1993 66-400
6 Tomasz Marczewski 1970 Gorzów Wlkp.
7 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
8 Alfred Piątek 1958 Janczewo
9 Piotr Sitek 1978 Gorzów Wlkp.
10 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
11 Andrzej Miszczak 1984 Gorzów Wlkp.
12 Joanna Pietrzakowska 1989 Gorzów Wielkopolski
13 Jacek Schewe 2001 Gorzów Wlkp
14 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
15 Angelika Pawlos 1992 Gorzów Wielkopolski
16 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp.
17 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
18 Andrzej Janikowski 1996 Gorzów Wielkopolski
19 Julita Jażdżewska 1980 Santocko
20 Sylwester Tchorzelewski 1978 Gorzów wlkp
21 Maciej Jankowski 1966 Chwalecice
22 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie
23 Marcin Majka 1977 Gorzów Wielkopolski
24 Radosław Sadowski 1976 Gorzów Wielkopolski
25 Paula Paron 1986 Osiedle Poznańskie
26 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
27 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wlkp
28 Krzysztof Karczmarczyk 1977 Gorzów Wielkopolski
29 Jarosław Jasiński 1994 Bogdaniec
30 Alicja Kosińska 1996 Gorzów wielkopolski
31 ROBERT KOPERSKI 1990 GORZÓW WIELKOPOLSKI
32 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp
33 Jacek Uchański 1986 Gorzów Wielkopolski
34 Ewelina Ossowicz 1978 Gorzów Wielkopolski
35 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wielkopolski
36 Leszek Trepczyński 1981 Gorzów Wielkopolski
37 Michał Wocal 1980 Gorzów Wielkopolski
38 Grażyna Chmielewska 1960 Różanki
39 Agnieszka Dobosiewicz 1973 Czechów
40 Sandra Drochomirecka 1991 Gorzów Wielkopolski
41 Tomasz Kołosowski 1974 OŚNO LUBUSKIE
42 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wielkopolski
43 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wlkp.
44 Dorota Jurkiewicz 1983 Strzelce Krajeńskie
45 Richard Szymański 1977 Wronki
46 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski
47 Marta Woźniak 1989 Drezdenko
48 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
49 Monika Kaminska 1981 Gorzow Wlkp
50 Jola Adamska 1987 GORZOW
51 Grzegorz Łazorko 1982 Gorzów Wlkp
52 Tomasz Cichosz 1968 Gorzów Wielkopolski
53 Mikołaj Oszmałek 2006 Gorzów Wielkopolski
54 Jarosław Gardy 1969 Gorzów Wielkopolski
55 Krzysztof Kufliński 1980 Gorzów Wlkp.
56 Patryk Piórczyński 1994 Strzelce Krajeńskie
57 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
58 Beata Ren-Łukaszczyk 1976 Gorzów Wielkopolski
59 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
60 Jakub Woźniak 1989 Drezdenko
61 Dagmara Truszczyńska 1974 Czechów
62 Dorota Polowczyk 1974 Gorzow Wielkopolski
63 Julita Woźnicka-Strus 1971 Kamien Wielki
64 Piotrek Sosnowski 1996 Skwierzyna
65 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin
66 Marita Szymańśka 1985 Gorzów Wlkp.
67 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna
68 Przemysław Skałecki 1983 Gorzów Wielkopolski
69 Roksana Pupel 1995 Gorzow wlkp
70 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
71 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
72 Jacek Kubasik 1985 Stare Polichno
73 Arkadiusz Markiewicz 1979 Gorzów Wielkopolski
74 Dariusz Odej 1989 Gorzów Wielkopolski
75 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
76 Krzysztof Łukaszczyk 1980 GORZÓW WIELKOPOLSKI
77 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
78 Antonina Pawlicka 2009 Gorzów Wielkopolski
79 Agnieszka Czerwińska 1972 Karnin
80 Dagmara Traczyk 1999 Janczewo
81 Anna Krzywak 1979 Gorzów Wlkp.
82 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp.
83 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp.
84 Renata Naumowicz 1974 Gorzów Wlkp
85 Maciej Stempien 1983 Strzelce kraj
86 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
87 Szymon Konysz 2005 Kostrzyn nad Odrą
88 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski
89 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
90 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
91 Piotr Walczak 1990 Gorzów Wielkopolski
92 PAWEŁ RZECZKOWSKI 1983 GORZÓW WLKP.
93 Jarek Uchański 1976 Gorzów Wielkopolski
94 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
95 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
96 Paweł Karski 1978 Chwalęcice
97 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wielkopolski
98 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
99 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
100 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.