Lista startowa - VII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - nieopłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Magdalena Abdrusieczko 1984 Pszczew
2 Krzysiek Adamski 1985 Wojcieszyce
3 Małgorzata Aleksandrowicz 1961 Gorzów Wielkopolski
4 Emilia Apanowicz 1983 Krzeszyce
5 Emila Apanowicz 1983 Krzeszyce
6 Patryk Baran 1994 Witnica
7 Marek Bednarski 1990 Gorzów Wielkopolski Team Kopeć
8 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
9 Agnieszka Bilas 1973 Barlinek BBL BARLINEK
10 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
11 Marta Brojecka 1983 Gorzów Wielkopolski
12 ANNA CEDRO 1975 GORZÓW WLKP. KW PSP Gorzów Wlkp.
13 Marcin Ceglarek 1989 Międzyrzecz POLSKA
14 Agata Cieciura 2006 Słońsk Ciuciurkowaci
15 Damian Czernicki 1998 Gorzów Wielkopolski
16 Aleksandra Danielak 2008 Gorzów Wielkopolski
17 Jarosław Dubis 1966 Gorzów wlkp Morsy Eskimo
18 Katarzyna Fieńkl 1989 Pełczyce BBL BARLINEK
19 Jerzy Gluchy 1969 Gorzów wlkp.
20 Kamila Górecka 1982 Kostrzyn nad Odrą
21 Karolina Górna 1987 Gorzów Wlkp.
22 Adrian Goździewski 1996 Gorzów Wielkopolski Sokół Różańsko
23 Kamil Grunwald 1996 Gorzów Wielkopolski Nie mam klubu
24 Roman Grzemski 1968 Barlinek
25 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp.
26 Andrzej Janowski 1978 Gorzów Wielkopolski
27 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski BBL Lasy Bogdaniec
28 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski
29 Stanisław Jóźwiak 2010 Gorzów Wielkopolski MKP Słowianka
30 Agata Kałos 1988 Gorzów Wielkopolski Gorzowska Siła
31 Mateusz Kiernicki 1992 Gorzów Wielkopolski FC Gralewo
32 Joanna Konczewska 1990 Gorzów Wielkopolski
33 Patrycja Kosińska 2004 Gorzów wielkopolski
34 Patrycja Kosińska 2004 Gorzów wielkopolski
35 Łukasz Kuls 1983 Gorzów Wlkp.
36 Karolina Kupidura 1991 Gorzów Wielkopolski
37 Ewelina Kurcz 1984 Gorzów Wlkp.
38 Daniel Kuś 1979 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
39 Daniel Kuś 1979 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię
40 Agata LUBIŃSKA 1977 Chwalęcice
41 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
42 Mariusz Markiewicz 1975 KARNIN DZIKIE DZIKI GORZÓW
43 Marta Matusiak 1985 Gorzów Wielkopolski
44 Aleksandra Matuszewska 1998 Santok
45 Monika Muro 1978 Gorzów Wielkopolski
46 Francisco Muro 1972 Skromna 22
47 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski
48 Żaneta Pawlicka 1977 Gorzów Wlkp.
49 Tosia Pawlicka 2010 Gorzów Wlkp.
50 Andrzej Prętki 1973 Kłodawa Mumin Team
51 Maciej Prętki 2002 Kłodawa Mumin Team
52 Mateusz Roszak 1991 Gorzów Wielkopolski
53 Artur Rut 1976 Gorzów
54 Artur Rut 1976 Gorzów Wielkopolski Nie lubię ale pobiegnę :-)
55 Artur Rut 1976 Gorzów Wielkopolski Nie lubię ale pobiegnę :-)
56 Dariusz Sajdłowski 1975 Strzelce kraj
57 Pawel Salamon 1981 Gorzow
58 Agata Samulska 1968 Gorzow Morsy Eskimo /BblLasy Bogdaniec
59 Magdalena Sapkowska 1977 Gorzów Wielkopolsk
60 Galyna Shehynska 1988 Kostrzyn nad Odrą
61 Małgorzata Smolik 1981 Gorzów
62 Marian Smolik 1955 Gorzów Wielkopolski
63 Monika Sobczyk 1975 Gorzów Wielkopolski BBL Lasy Bogdaniec
64 Robert Sroka 1985 Gorzów Wielkopolski GBC Gorzów
65 Szymon Sroka 2010 Gorzów Wielkopolski AZS AJP GORZÓW WLKP.
66 Sylwia Starak 1993 Gorzów wlkp Dzikie Dziki Gorzow
67 Paweł Stojanowski 1991 Gorzów Wielkopolski Pyrzańscy rowerzyści
68 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew
69 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew Zmecz
70 Barbara Tarwid 1981 Gorzów Wielkopolski
71 Piotr Telesiński 1975 Łupowo BBL Lasy Bogdaniec
72 Piotr Wilczewski 1985 Gorzów Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
73 Wiktor Wojciechowski 2007 Skromna 22
74 Bartosz Wyruszynski 2008 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz
75 Tomek Żabierek 1978 Gorzów Wlkp.
76 Małgorzata Ławreszuk 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wielkopolski
77 Małgorzata Ławreszuk 2008 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wielkopolski
78 Wiesław Łentek 1963 Barlinek
79 Bożena Łentek 1962 Barlinek