Lista startowa - VIII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Jola Adamska 1987 GORZOW
2 Krzysztof Adamski 1985 Wojcieszyce
3 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
4 Wojciech Andrzejczak 1986 Gorzów Wielkopolski
5 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
6 Wojciech Babij 1982 Gorzów Wlkp.
7 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
8 Sławomir Balcerzak 1975 Ośno lubuskie Morsy
9 Agnieszka Banasiak 1976 Gorzow
10 Patryk Baran 1994 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
11 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
12 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
13 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK
14 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp.
15 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp.
16 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
17 Bartek Bielęda 1982 GORZÓW WLKP. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
18 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
19 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo #zaliniametyteam
20 Jarosław Bilas 1974 Barlinek BBL BARLINEK
21 Agnieszka Bilas 1973 Barlinek BBL BARLINEK
22 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
23 Jan Bojko 1986 Ługi Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
24 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
25 Rafał Borowski 1996 Gorzów Wielkopolski
26 Jarek Bracik 1978 Gorzów Wielkopolski
27 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski
28 Ireneusz Buliczak 1955 Sieraków Sieraków
29 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
30 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie
31 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL-Barlinek
32 ZBIGNIEW BŁAŻEJCZYK 1972 GORZÓW WLKP
33 ANNA CEDRO 1975 Gorżów wlkp. KW PSP Gorzów Wlkp.
34 AGATA CHMIEL 1982 Kłodawa
35 Grażyna Chmielewska 1960 Różanki
36 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
37 ŁUKASZ CHROBAK 1987 Gorzów Wielkopolski
38 Tomasz Cichosz 1968 Gorzów Wielkopolski
39 Mirek Ciechanowicz 1978 Gorzów Wlkp.
40 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wlkp.
41 Izabela Ciułek 1972 Gorzów Wielkopolski
42 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
43 Przemysław Cytrynowicz 1986 Dębno Maraton Dębno
44 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
45 Agnieszka Czerwińska 1972 Karnin
46 DANIEL CZYPAR 1981 GORZÓW WLKP.
47 Karolina Czyrka 1982 Gorzów Wielkopolski
48 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
49 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
50 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
51 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
52 Agnieszka Dobosiewicz 1973 Czechów
53 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
54 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
55 Aleksandra Domańska 1995 Przytoczna
56 Sandra Drochomirecka 1991 Gorzów Wielkopolski
57 Jaroslaw Dubis 1966 Gorzów wlkp
58 Ilona Dunowska 1973 Gorzów Wielkopolski
59 ALICJA DYCHOWSKA 1983 GORZÓW WLKP.
60 PRZEMYSŁAW DYCHOWSKI 1979 GORZÓW WLKP.
61 Piotr Dzięcioł 1971 Barlinek BBL BARLINEK
62 Dawid Dzięcioł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
63 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele
64 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
65 Tomasz Figura 1979 Gorzów Wlkp. Olomed
66 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
67 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
68 Krzysztof Franczak 1995 Bogdaniec
69 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
70 Paweł Frankowski 1980 Gorzów Wlkp. MTB Team Gorzów
71 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
72 Antoni Galina 2009 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
73 Katarzyna Galina 1979 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
74 Marcin Galina 1977 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
75 Jarosław Gardy 1969 Gorzów Wielkopolski
76 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek BBL BARLINEK
77 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek BBL BARLINEK
78 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
79 Jakub Gocal 1983 Sulęcin Kopeć Team
80 Sara Górna 1990 Gorzów wielkopolski
81 Bartosz Górski 2008 Gorzów Wielkopolski ALKS AJP Gorzów Wlkp.
82 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski
83 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Biegająca Strzelecka Czarownica
84 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
85 Aleksandra Gredka 1988 Sulęcin
86 Magdalena Grzegolec 1988 Gorzów Wielkopolski
87 Emilia Grzegorczyk 1986 Gorzów Wlkp.
88 Roman Grzemski 1968 Berlin
89 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
90 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski
91 Arkadiusz Guz 1983 Górzyca
92 Ewelina Głowaczewska 1979 Gorzów Wielkopolski
93 Szymon Głowaczewski 2006 Gorzów Wielkopolski
94 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wielkopolski Start Gorzów Wlkp.
95 Piotr Hojka 1984 Gorzów Wielkopolski Trening z Olimpijczykiem
96 Anna Hopfer-Wola 1977 Gorzów Wlkp.
97 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
98 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin Zocha Team Running
99 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
100 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO