Lista startowa - IX GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Jola Adamska 1987 Gorzów Wlkp.
2 Aneta Adamska-Wołoszyn 1977 Gorzów Wielkopolski
3 Adam Adamski 1979 Gorzów wielkopolski
4 Kacperek Adamski 2009 Gorzów wielkopolski
5 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wielkopolski
6 Magdalena Andrusieczko 1984 Pszczew
7 Emilia Apanowicz 1983 Krzeszyce
8 Marzena Arcab 1976 Gorzów Wlkp.
9 Wojciech Babij 1982 Gorzów Wlkp
10 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
11 Krzysztof Balski 1981 Międzyrzecz 17WBZ
12 Wioleta Baniel 1991 Kostrzyn nad Odrą
13 Damian Baraniecki 1989 Gorzów Wlkp. PUE TEAM
14 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
15 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
16 OLIWIER BARTOSIK 2004 BARLINEK HRmax Barlinek
17 Marcin Bartosz 1977 Barlinek biegam bo lubię
18 Dominik Baryłka 2009 GORZÓW Stal Gorzów
19 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wielkopolski Basta Team
20 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp. Basta Team
21 Łukasz Bednarski 1991 Gorzów Wielkopolski
22 Marzena Białas 1977 Gorzów Wielkopolski
23 Bartek Bieleda 1982 Gorzów Wielkopolski Gorzowski Bieganie Czwartkowe
24 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo Swim2tri
25 Marcin Bis 1989 Gorzów Wlkp.
26 Arkadiusz Blacharski 1992 Torzym Team Kopeć
27 Piotr Boboń 1984 Gorzów Wielkopolski
28 Daria Bogucka 1999 Gorzów Wielkopolski
29 Jan Bojko 1986 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
30 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski
31 Tomasz Bożko 1998 Klodawa
32 Katarzyna Bożko 2000 Kłodawa
33 Adrian Bujak 1992 Gorzów Wielkopolski
34 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Twój Styl Producent Kartonów
35 Robert Bulanowski 1990 Czarnów Czarnów
36 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
37 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
38 Zbigniew Błażejczyk 1972 Gorzów Wlkp.
39 Anna Cedro 1975 Gorzów wlkp KW PSP Gorzów Wlkp.
40 Marcin Ceglarek 1989 Międzyrzecz 17WBZ
41 Grażyna Chmielewska 1960 Różanki
42 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra ALL OR NOTHING ZIELONA GÓRA
43 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany Biuro Tłumaczeń CJS
44 Anna Chrzuszcz 1985 Gorzow wielkopolski
45 Żaneta Chwyć 1983 Myślibórz Dąbrowa
46 Tomasz Cichosz 1968 Gorzów Wielkopolski
47 Szymon Ciepliński 2008 Osiedle Poznańskie ALKS AJP Gorzów Wlkp.
48 Radosław Ciepliński 1974 Osiedle Poznańskie JANKES
49 Tobiasz Cierach 1987 Gorzów Wielkopolski
50 Krzysztof Cieśla 1991 Słubice WF TEAM
51 Wojtek Cudak 2006 Kostrzyn Nad Odrą
52 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin
53 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
54 Agnieszka Czerwińska 1972 Karnin
55 Joanna Czwojdzińska 1979 Gorzów Wielkopolski
56 Daniel Czypar 1981 Gorzów Wielkopolski
57 Magdalena Czyrwony 1986 Osiedle Poznańskie
58 Radosław Czyrwony 1980 Osiedle Poznańskie
59 Anna Dąbrowska 1977 Gorzów Wlkp
60 Mateusz Dąbrowski 1998 Gorzów Wlkp
61 Remigiusz Danielak 1981 Gorzów Wielkopolski
62 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
63 Bartłomiej Delijewski 1979 Wawrów
64 Agnieszka Dobosiewicz 1973 Czechów
65 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
66 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
67 Ilona Dunowska 1973 Gorzów Wielkopolski parkrun Gorzów Wielkopolski
68 alicja dychowska 1983 gorzów wlkp. dycha teamy
69 Czesław Działek 1975 Stare Polichno Dzikie Dziki Gorzow
70 Piotr Dzięcioł 1971 Barlinek BBL BARLINEK
71 Grzegorz Fagasiński 1977 Miedzyrzecz
72 Oskar Fajfer 1994 GORZÓW Stal Gorzów
73 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce BBL BARLINEK
74 Dariusz Fieńko 1985 Pełczyce
75 Małgorzata Filipienko 1967 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
76 Adrian Fołta 1983 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
77 Tomasz Gajda 2005 Sulęcin MOS Ośno Lubuskie
78 Karina Gajda 2006 Sulęcin MOS Ośno Lubuskie
79 Grażyna Gancarek 1982 Gorzów Wlkp.
80 Jarosław Gardy 1969 Gorzów Wielkopolski
81 Magdalena Gaweł 1977 Barlinek
82 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek
83 Angelika Gawrońska 1991 Gorzów Wlkp.
84 Jarosław Gałązka 1975 Ulim BBL Lasy Bogdaniec
85 Filip Górecki 1986 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
86 Rafał Górnicki 1978 Drezdenko SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND
87 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
88 Oliwia Gruszka 2007 Czarnów
89 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy
90 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski
91 Marlena Gutt 1977 Gorzów Wielkopolski PUE TEAM
92 Sebastian Gutt 1977 Gorzow Wlkp PUE TEAM
93 Bartłomiej Głogowiec 1983 Drezdenko
94 Laura Heppel 1999 Wojcieszyce
95 Maciej Hołod 1989 Gorzów Wielkopolski PUE TEAM
96 Maciej Hrybacz 1980 Gorzów Wielkopolski
97 Jacek Hryniewiecki 1985 Sulęcin HryniewieckiRun
98 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team
99 Łukasz Jabłoński 1982 Gorzów Wlkp.
100 Julia Jadecka 2006 Gorzów Wielkopolski MOS Ośno Lubuskie