Lista startowa - Razem o uśmiech Kacperka

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Arkadiusz Andrzejewski Bogatynia bieg 10km
2 Agnieszka Barta Zgorzelec bieg 5km
3 BARBARA BORUKAŁO ZGORZELEC STREFA RUCHU bieg 5km
4 Leszek Brzeziński Żary Parkrun Żary bieg 10km
5 Ernest Chodanionek Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
6 Marta Czajkowska-Bogdanowicz Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
7 Aleksandra Czech Zgorzelec bieg 10km
8 Anna Domoradzka Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 5km
9 Iwona Finowska Jelenia Góra bieg 10km
10 Kamila Hołodyszyn Zgorzelec bieg 10km
11 Ewelina Jackowska Bogatynia bieg 10km
12 Joanna Janiszewska Zaręba bieg 10km
13 Leszek Konarski Leśna marsz Nordic Walking 5km
14 Agnieszka Kosowicz Bogatynia bieg 10km
15 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
16 Ewa Kowalewska Zgorzelec Edi team Zgorzelec marsz Nordic Walking 5km
17 Michał Kuńczak Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
18 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ bieg 10km
19 Jacek Lerynowicz Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
20 Marcin Lisowski Zakrucze Creuel Beetroots bieg 10km
21 Daniel Lubera Zgorzelec bieg 5km
22 Grzegorz Maciorowski Zawidów Edi team Zgorzelec bieg 10km
23 Grzegorz Malewicz LUBAŃ bieg 10km
24 SYLWIA MAZUR zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
25 Agnieszka Mikulska Bogatynia bieg 10km
26 Marta Miśkowiec Bogatynia bieg 10km
27 Magda Mroczkowska Zgorzelec bieg 5km
28 Daniel Najduk Legnica bieg 5km
29 Jakub Najduk Legnica bieg 5km
30 Małgorzata Nowak Lubań bieg 5km
31 Aneta Oleksiuk Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 5km
32 Weronika Olewicz Zabor bieg 5km
33 Paula Pawelec Łódź bieg 10km
34 Marcin Piotrowski Lubań bieg 5km
35 Robert Rokosz Bolesławiec bieg 10km
36 Ewa Roś-Brzezińska Żary Parkrun Żary bieg 10km
37 Tadeusz Ryczel Zgorzelec bieg 5km
38 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC bieg 10km
39 Adam Skórski Zawidów ZSZiL Górnik Zgorzelec bieg 5km
40 Olga Sroczyńska Bogatynia marsz Nordic Walking 5km
41 Bogusław Sroczyński Bogatynia bieg 10km
42 Krzysztof Stachurski Zgorzelec Cross Team Zgorzelec bieg 5km
43 Damian Strugała Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA bieg 10km
44 Łukasz Szlendak Kowary Kowary Biegają bieg 10km
45 Agata Trzcińska Zgorzelec bieg 5km
46 Maria Wajer Bogatynia bieg 10km
47 Tomasz Wiśniewski Bolesławiec Makoś Team bieg 10km
48 Artur Wójcicki Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 10km
49 Katarzyna Wojdak-Rogcka Zgorzelec bieg 10km
50 Janusz Wojnarowicz Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 5km
51 ANDRZEJ WOJTUKIEWICZ ZGORZELEC Edi team Zgorzelec bieg 10km
52 Robert Zalewski Zgorzelec EDI-TEAM Zgorzelec bieg 5km
53 Renata Zięcina Zgorzelec Edi team Zgorzelec bieg 5km
54 Andrzej Ławniczak Zgorzelec bieg 5km