33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
501 Paweł Grabka 1979 Zbąszyń HexCar Paweł Grabka
502 Damian Kańduła 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
503 Damian Kandula 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
504 Paweł Muszyński 1991 Poznań Phoenix Contact
505 Renata Michalska 1977 Granowo Biegająca z Granowa
506 Robert Pieczyński 1970 Poznań PKP CARGO S.A.
507 Adam Grelak 1983 Karpicko Wolsztyn Biega
508 Michał Bończek 1977 Leszno SP9 Leszno
509 Marek Kusior 1984 Zbąszynek Trawa i Kamienie
510 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega/Owoc Biega Team
511 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica OwocBiega Team / Rokietnica Biega
512 Joanna Krynicka 1995 Trzebiszewo PKS MOS Zbąszyń/Wkurw_Team
513 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska
514 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
515 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team
516 MICHAŁ KRZYŻAK 1982 KOZUCHÓW FORREST TEAM
517 NATALIA SIWKA 1995 KOZUCHÓW FORREST TEAM
518 Michał Tic 1990 Kąkolewo TIC TEAM
519 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU
520 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina San Fermin TEAM
521 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń AS RUN POZNAŃ
522 Wioletta Kuczyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Baryła Team 17 WBZ
523 Szymon Kwaśnik 1979 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
524 Marlena Kwaśnik 1981 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
525 Maciej Wojciechowski 1983 Gorzów Wielkopolski wwwRunIsFun.eu
526 Piotr Cal 1969 Świebodzin @BiegWilkaWilkowo @5KRunEveryDay
527 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
528 TOMASZ KasperskI 1978 Przemęt Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski
529 Adam Radoń 1992 Środa Wielkopolska Chabowski Team
530 tadeusz napierała 1960 głogów TEGES
531 Krzysztof Blacha 1982 zielona góra VIRGOTECH / Trasy-Biegowe.pl
532 Jarek Ciechorski 1978 Zbąszyń ECOBAG NETWORK
533 Jan Choryłek 1998 Wrocław Tenis Pod Sosnami - Osieczów Team
534 Piotr Rosolski 1984 Rakoniewice PHU PRO-INSTAL PIOTR ROSOLSKI
535 Tomasz Giełda 1975 Buk Honda Team
536 Magdalena Jaworska 1977 Poznań Team Hard Work Beats Talent
537 Krzysztof Reda 1982 Droszków FC Wiśnie
538 Krzysztof Golczak 1977 Poznań Team Hard Work
539 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
540 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
541 Arkadiusz Wittke 1988 ZBĄSZYŃ SWL - SPOCENI W LODÓWCE
542 PRZEMYSŁAW FORNALIK 1975 LWÓWEK Lwówek Wielkopolski