33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
301 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Run
302 Zdzisław Urbańczyk 1957 Poznań SZS WIELKOPOLSKA
303 Marcin Rogalski 1983 Poznań
304 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU
305 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC
306 Włodzimierz Rypiński 1953 Poznań
307 Krzysztof Klój 1962 Poznań
308 Paweł Muszyński 1991 Poznań Phoenix Contact
309 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE
310 Robert Kłosin 1973 Poznań 10
311 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
312 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team
313 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
314 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań
315 Robert Pieczyński 1970 Poznań PKP CARGO S.A.
316 Radosław Tota 1982 Poznań
317 Michał Dębiec 1984 Poznań
318 Mariusz Matecki 1973 Poznań Minionki Dachsera
319 Józef Zawadzki 1949 Poznań
320 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
321 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań
322 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
323 Magdalena Jaworska 1977 Poznań Team Hard Work Beats Talent
324 Renata Zybura 1977 Poznań Night Runners
325 Darek Kosiorek 1967 Poznań
326 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
327 Krystian Krupa 1986 Poznan EITALIA.pl
328 Beata Wilczyńska 1992 Poznań #zaliniametyteam
329 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań
330 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
331 Tomasz Rowiński 1976 Promnice Costa Blanca
332 Agnieszka Pawlak 1986 Przeclaw
333 Milena Pawlak 1987 Przecław
334 Grzegorz Jósewicz 1984 Przecław
335 TOMASZ KasperskI 1978 Przemęt Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski
336 ADRIAN KASPERSKI 2001 Przemęt
337 Lidka Kasperska 1977 Przemęt
338 Katarzyna Krygier 1985 Przyprostynia
339 Agnieszka Mirek 1979 Przyprostynia
340 Agnieszka Wachowska 1988 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
341 Bartosz Gajewski 1996 Przyprostynia
342 Marcin Szymański 1988 Przyprostynia
343 Marcin Wołk 1976 Rakoniewcice
344 Roma Marciniak 1998 Rakoniewice Marciniak Team
345 Piotr Rosolski 1984 Rakoniewice PHU PRO-INSTAL PIOTR ROSOLSKI
346 Dariusz Skorupinski 1988 Rakoniewice
347 Aleksandra Waligóra 1991 Rakoniewice Niagara Fitness Klub
348 Zbigniew Wieczorek 1975 Rakoniewice
349 Mirosław Sudzik 1980 Rakoniewice
350 Waldemar Marciniak 1960 Rakoniewice Marciniak Team
351 Łukasz Woś 1976 Rakoniewice
352 Romek Pietrzak 1963 Rakownia Sks Oborniki
353 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica OwocBiega Team / Rokietnica Biega
354 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega
355 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica
356 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko
357 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega/Owoc Biega Team
358 Andrzej Zielenda 1961 Rostarzewo Wolsztynski Klub Biegowy
359 Michał Bazyli 1986 Rybojedzko brak
360 Emilia Królik 1989 Sątopy Team BEROTU
361 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team
362 Mariusz Wawrzyniuk 1979 Skwierzyna
363 Zbigniew Adamczak 1984 Śmiłowo KB Szamotuły
364 Piotr Grzempowski 1988 Smoszew ks krotosz krotoszyn
365 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners
366 Krzysztof Matysiak 1977 Srem
367 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz
368 Adam Radoń 1992 Środa Wielkopolska Chabowski Team
369 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
370 Piotr Furmanek 1979 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
371 Daria Woźniak 1985 Stęszew Aktywny Stęszew
372 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo ŚGB
373 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
374 Grzegorz Nowak 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
375 Kinga Walentowska 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
376 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
377 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
378 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las
379 Agnieszka Horwat 1986 Sulechów
380 Karolina Borzęcka 1984 Sulechów
381 ADAM ŚLEDŹ 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
382 Bogdan Zapala 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
383 Bożenka Borkowska 1968 Sulechów Sulma Sulechów
384 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz
385 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko
386 Piotr Cal 1969 Świebodzin @BiegWilkaWilkowo @5KRunEveryDay
387 Jakub Roślik 1987 Świebodzin
388 Piotr Wolin 1977 Świebodzin
389 Dorota Kowalczyk 1975 Świebodzin
390 Magdalena Wolska 1980 Świebodzin
391 Sergiusz Sójka 2000 Świnków ks krotosz krotoszyn
392 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
393 Przemysław Welter 1989 Szamotuły KB Szamotuły
394 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły
395 Dominika Cejba 1999 Szamotuły KB Szamotuły
396 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
397 Bartosz Kańduła 1983 Szewce Bukowski Klub Biegacza
398 Artur Piaskowski 1990 Szewce Opalenicki Klub Biegacza
399 Justyna Smarsz 1991 Słubice
400 Wojciech Kozak 1989 Słubice